02 4487 2654Program PROTISSIMO® Chudnite efektívne pod vedením skúseného terapeuta!

Schudnite bez hladu, bez stresu, nezmyselných "zaručených diét", ale hlavne chudnite bez nezmyselného týrania, mučenia a bez "JO-JO" efektu. 

CHUDNITE ZDRAVO, SCHUDNITE CHUTNE !!!

TREA CENTRUM PROTISSIMO® - partner spoločnosti PROFIDIET, s.r.o.
(komplexný výživový program na redukciu Vašej hmotnosti a zdravý životný štýl).


Program PROTISSIMO® vychádza z klasického blackburnského protokolu a ponúka spoľahlivú redukciu telesnej hmotnosti v štyroch po sebe nasledujúcich fázach, pod odborným terapeutickým dohľadom v nutričnom centre. Profesor Georges Blackburn z Harvardskej univerzity v USA v roku 1973 objasnil základy proteínovej diéty.

Skúsený terapeut vás odborne zdiagnostikuje, konkrétne pomenuje Vašu situáciu a spoľahlivo Vás bude sprevádzať celým redukčným programom a bude Vám oporou počas všetkých úskalí redukcie telesnej hmotnosti, či už potrebujete schudnúť 5 alebo 50 kg.

PRODUKTY PROTISSIMO NAKUPUJTE OSOBNE V NAŠOM CENTRE, ALEBO OBJEDNÁVAJTE V NAŠOM E-SHOPE, TELEFONICKY, ČI E-MAILOM. V TAKOMTO PRÍPADE VÁM ODBORNÉ VEDENIE POČAS CELEJ DIÉTY ZABEZPEČÍME TELEFONICKY, ALEBO CEZ SKYPE.

Produkty PROTISSIMO® nie je možné zakúpiť v kamenných obchodoch ani v internetových e-shopoch, ale len v špecializovaných nutričných centrách Protissimo, ktoré prevádzkuje aj naše Psychologické a Fyziatrické Centrum TREA.

Viac informácií nájdete "TU", alebo v sekcii hlavného menu pod položkou PROTISSIMO®.

Mechanizmus účinku diéty PROTISSIMO®.

V tejto vyváženej, bezpečnej a jedinečnej diéte ide hlavne o zvýšenie prísunu biologicky vysoko hodnotných bielkovín. Proteínové jedlá PROTISSIMO® tvoria bielkoviny z mlieka, sóje a vaječného bielka, ktoré sa v organizme štiepia za vzniku úplne prirodzených zlúčenín, tzv. ketolátok (kyselina acetoctová, betahydroxymaslová, acetón). Ketolátky sú nielen energeticky veľmi bohaté, ale majú rad ďalších nečakaných účinkov. Napríklad sú schopné byť alternatívnym zdrojom energie pre mozog alebo majú schopnosť prirodzenou cestou navodiť pocit nasýtenia (ten sa zvyčajne dostavuje od druhého až tretieho dňa po začatí hyperproteínovej diéty a preto v jej priebehu klienti NEPOCIŤUJÚ HLAD).  Hyperproteínová strava sa súčasne spolupodieľa na ochrane svalového tkaniva ako „bližšieho“ zdroja energie, než akým je tkanivo tukové. Ketolátky majú navyše prirodzený euforický účinok (dobrá nálada v priebehu ketogénnej diéty).

Kvalita originálu a najväčší výber príchutí

PROTISSIMO® si svoje výrobky necháva vyrábať v Kanade a vo Francúzsku, u svetového leadera na poli proteínovej výživy určenej k redukcii telesnej hmotnosti, akými sú Laboratória BARIATRIX®.


Ich predstavenie vám pomôže najlepšie pochopiť rozdiel medzi originálom a plagiátom.

Skupina BARIATRIX®
Kľúčovým sloganom skupiny BARIATRIX® je: „Často kopírované, ale nikdy také isté“. Týmto je vyjadrené všetko podstatné. Plagiátor dokáže vyrobiť kópiu ale nikdy nedosiahne kvalitu originálu. Bude z toho vždy a len potenciálne nebezpečný produkt s pochybnými chuťovými vlastnosťami, ktorý sa bude priživovať na práci výrobcu originálu, bez toho, aby klientovi garantoval to hlavné: Originalitu, kvalitu, bezpečnosť a neškodnosť.

Princíp metódy proteínovej diéty PROTISSIMO®

Táto bielkovinová (proteínová) ketogénna diéta umožňuje zdravé a efektívne chudnutie vďaka nutričnej ketóze, pravidelnému príjmu potravy a hlavne vďaka sústavného kontaktu s odborne vyškoleným terapeutom bez obávaného "JOJO" efektu, či stresujúceho hladovania, monotónnej (nevyváženej, chudobnej) stravy a podvýživy.

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd