• Zavolajte nám

  +421 903 575 990
 • TREA plus s.r.o.

  Kadnárova 15, Bratislava
 • Po, Pia

  8:00 -16:30

  Ut, St, Št

  8:00 -18:00
Aloe Vera HAIR sprayAloe Vera HAIR spray

Aloe Vera HAIR spray

14,00 €
Zľava
Vlasový Aloe Vera sprej v maximálnej miere využíva výživných vlastností obsiahnutých prírodných látok. Vďaka mimoriadnym účinkom čerstvého Aloe Vera, vzácneho extra panenského olivového oleja, oleja z pšeničných klíčkov, nechtíka záhradného, ​​glycerínu a harmančeka môže byť tento sprej použitý vo všetkých prípadoch, keď slnko alebo vietor podráždi vlasy i pokožku. Sprej osvieži a blahodarne pôsobí nielen na vlasy, ale aj na pleť (a to i v prípade začervenania), ponechá ich hladké a zamatové po dlhú dobu.

Vlasový Aloe Vera sprej v maximálnej miere využíva výživných vlastností obsiahnutých prírodných látok. Vďaka mimoriadnym účinkom čerstvého Aloe Vera, vzácneho extra panenského olivového oleja, oleja z pšeničných klíčkov, nechtíka záhradného, ​​glycerínu a harmančeka môže byť tento sprej použitý vo všetkých prípadoch, keď slnko alebo vietor podráždi vlasy i pokožku. Sprej osvieži a blahodarne pôsobí nielen na vlasy, ale aj na pleť (a to i v prípade začervenania), ponechá ich hladké a zamatové po dlhú dobu.
Obnovuje prirodzenú krásu vlasov, regeneruje vlasovú pokožku, čo je veľmi dôležité pre rast vlasov.

Parametre

Zloženie: gél z Aloe Vera Barbadensis *, Olea Europaea (extra panenský olivový olej) *, olej z pšeničných klíčkov *, extrakt z nechtíka lekárskeho, rastlinný glycerín, extrakt z rumančeka lekárskeho. * Z ekologického poľnohospodárstva
Balenie: 200 ml
   
Výrobca: Merino Service Linea Natura S.n.c. Via Zimbalo Z.A. -73023 Martano (LE), Italy

TREA plus s.r.o.

Psychologické centrum
Fyziatrické centrum
Chránená dieľňa
Náhradné plnenie
Detská poradňa SCŠPP
Psychológ na dosah
Školiace centrum
Vitamíny, kozmetika, knihy

IČO: 524 11 028
DIČ: 2121027535

Kontaktujte nás

Opýtajte sa nás

Pole je povinné.
Pole je povinné.
Pole je povinné.
Používame Cookies
Súbory cookies používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete po kliknutí na tlačidlo viac informácií.