• Zavolajte nám

  +421 903 575 990
 • TREA plus s.r.o.

  Kadnárova 15, Bratislava
 • Po, Pia

  8:00 -16:30

  Ut, St, Št

  8:00 -18:00
IslamaxIslamax

Islamax

17,00 €
Zľava
Výživový doplnok ISLAMAX je chutný prírodný sirup, ktorý obsahuje výťažky z islandského lišajníka, prasličky, materinej dúšky, anýzových semien, a je sladený medom. Všeobecne sa odporúča v rámci starostlivosti o dýchacie cesty.Obsiahnuté bylinky boli tradične používané v starostlivosti o sliznice dýchacích ciest, o zdravie pľúc. Sú vyhľadávané pre svoje prospešné účinky na podporu dýchania, zmierňujú podráždenie spôsobené kašľom, prispievajú na dosiahnutie úľavy pri nachladnutí.

Výživový doplnok  ISLAMAX je chutný prírodný sirup, ktorý obsahuje výťažky z islandského lišajníka, prasličky, materinej dúšky, anýzových  semien, a je sladený medom. Všeobecne sa odporúča v rámci starostlivosti o dýchacie cesty.Obsiahnuté bylinky boli tradične používané v starostlivosti o sliznice dýchacích  ciest, o zdravie pľúc. Sú vyhľadávané pre svoje prospešné účinky na  podporu dýchania, zmierňujú podráždenie spôsobené kašľom, prispievajú  na dosiahnutie úľavy pri nachladnutí.

• Lišajník z Islandu je užitočným doplnkom pri dočasnom kašli,  pomáha tiež zlepšiť chuť k jedlu. Historicky bol používaný ako  predjedlo alebo ako pomocník pri črevných ťažkostiach.

• Materina dúška sa stará o normálnu funkciu dýchacieho systému.

• Praslička podporuje zdravé a normálne dýchanie, prispieva k osvieženiu  tela, napomáha normálnej činnosti pečene, obličiek, prospieva  vylučovaniu.

• Aníz napomáha správnej funkcii dýchacieho systému.

• Med zlepšuje chuťové vlastnosti sirupu a dopĺňa účinky bylín.  Obsahuje veľa základných organických zlúčenín, enzýmov,  minerálov a vitamínov. 

Uvedený výživový doplnok je schválený Úradom verejného zdravotníctva Slovenskej republiky.

Parametre

Obsah účinných látok: lišajníkový extrakt (Lichen islandicus), materinodúškový extrakt (thymi herba), prasličkový extrakt (Equiseti herba), anízový extrakt (Anisi fructus), med
Balenie: 250 ml
Dávkovanie: 15 ml 3x denne
Návod na použitie: 15 ml (polievková lyžica) užívať ráno, na poludnie a večer, nezávisle na jedle.Výrobok nie je určený deťom do 3 rokov.

TREA plus s.r.o.

Psychologické centrum
Fyziatrické centrum
Chránená dieľňa
Náhradné plnenie
Detská poradňa SCŠPP
Psychológ na dosah
Školiace centrum
Vitamíny, kozmetika, knihy

IČO: 524 11 028
DIČ: 2121027535

Kontaktujte nás

Opýtajte sa nás

Pole je povinné.
Pole je povinné.
Pole je povinné.
Používame Cookies
Súbory cookies používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete po kliknutí na tlačidlo viac informácií.
DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd