02 4487 2654

Pracovný zošit - KUPOZ

PDFTlačiťEmail
je určený pre psychológa resp. špeciálneho pedagóga a rodiča s dieťaťom pracujúcim v programe KUPOZ zameranom na zlepšenie pozornosti dieťaťa s ADHD.
Pracovný zošit - KUPOZPracovný zošit - KUPOZ
Doprava Osobný odber za 0,00 €
Predajná cena26,00 €
Predajná cena bez DPH23,64 €
Zľava
Popis

Pracovný zošit KUPOZ

 

NOVÝ pracovný zošit KUPOZ už v predaji!

 

Pracovný zošit KUPOZ, je určený pre psychológa resp. špeciálneho pedagóga a rodiča s dieťaťom pracujúcim v programe KUPOZ zameranom na zlepšenie pozornosti dieťaťa s ADHD.

Tento pracovný zošit slúži ako psychoterapeutická a pedagogická pomôcka pre program KUPOZ. Je určený pre psychológa, špeciálneho pedagóga a rodiča s dieťaťom v programe zameranom na zlepšenie pozornosti dieťaťa s ADHD.

V prípade, že ste rodič a boli ste inštruovaný Vašim psychológom, špeciálnym pedagógom či iným odborníkom, ktorý Vás vedie, aby ste si zakúpili tento materiál, je nutné, aby okrem Vašej objednávky materiálu, telefonicky alebo emailom odborník potvrdil, že ste v jeho starostlivosti. Absolventi zaškolenia disponujú emailovým resp. telefonickým kontaktom, kde tak môžu urobiť. Bez potvrdenia zaškoleným odborníkom nie je možné materiál zakúpiť.

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd
Súbory cookies používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete po kliknutí na tlačidlo viac informácií.