02 4487 2654

Pracovný zošit - KUPOZ DODATKY

PDFTlačiťEmail
je určený pre psychológa resp. špeciálneho pedagóga a rodiča s dieťaťom pracujúcim v programe KUPOZ zameranom na zlepšenie pozornosti dieťaťa s ADHD. Je nadstavbou základného zošitu KUPOZ.
Kupoz - dodatkyKupoz - dodatky
Doprava Osobný odber za 0,00 €
Predajná cena5,00 €
Predajná cena bez DPH4,55 €
Zľava
Popis

Pracovný zošit KUPOZ - DODATKY je nadstavbou základného zošitu KUPOZ. Obsahuje úlohy na 5 týždňov práce rodiča a dieťaťa. Úlohy sa radia obsahom aj náročnosťou za úlohy, ktoré dieťa a rodič riešili v základnom zošite KUPOZ. Je určený pre psychológa, špeciálneho pedagóga a rodiča s dieťaťom v programe zameranom na zlepšenie pozornosti dieťaťa s ADHD.

V prípade, že ste rodič a boli ste inštruovaný Vašim psychológom, špeciálnym pedagógom či iným odborníkom, ktorý Vás vedie, aby ste si zakúpili tento materiál, je nutné, aby okrem Vašej objednávky materiálu, telefonicky alebo emailom odborník potvrdil, že ste v jeho starostlivosti. Absolventi zaškolenia disponujú emailovým resp. telefonickým kontaktom, kde tak môžu urobiť. Bez potvrdenia zaškoleným odborníkom nie je možné materiál zakúpiť.

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd
Súbory cookies používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete po kliknutí na tlačidlo viac informácií.