02 4487 2654

Zdravotné stoličký pre dospelých a deti

Dynamické sedenie (swopovanie) je najlepšie pre náš pohybový aparát.

Prečo by ste mali "swopovať"?

Základná idea: nenechajte si zničiť váš chrbát!

Ale to je práve to, čo vám urobia tradičné kancelárske stoličky. Vaše telo sa musí prispôsobiť tvaru stoličky (jej povrchu, operadlu, atď.) Všeobecne vzaté, štandardné stoličky sú rigidné, nanajvýš s niekoľkými málo možnosťami nastavenia. Akonáhle ste takú stoličku nastavili, stolička je obvykle zase rigidné. Výsledok: nemôžete sa dostatočne hýbať a ničíte si chrbát sedením. Dôsledkom je napätie a bolesť chrbta.

       

SWOPPSTER PRE DETI SWOPPER CLASSIC SWOPPER AIR SWOPPER WORK
SWOPPER CARE SWOPPER SADDLE SWOPPER 3Dee MUVMAN


Swopper je úplne iný.

Swopper sa prispôsobí pohybu vášho tela. Stolička nasleduje pohyb vašej panvy vo všetkých troch osiach, čím automaticky drží váš chrbát v priamej polohe.

Swopper je jediná stolička na svete, ktorá umožňuje, povzbudzuje a podporuje pohyb v 3 osiach (dokonca aj hore a dole). Vertikálny čiže pohyb hore a dole je obzvlášť dôležitý pre vaše telo, pretože to potrebuje neustálu zmenu medzi jeho zaťažením a odľahčením. Predtým ľudia veľa behali. Pohyb hore a dole bol súčasťou ich každodenných zvyklostí. V súčasnej dobe sa ťažko dostaneme k behanie vôbec, a cesty, ktoré si vyberáme, sú zvyčajne v rovine. Pohyb hore a dole, vertikálne zaťaženie a odľahčenie, ktoré vyžaduje správnu funkciu nášho tela, už dávno nepatrí k našim každodenným pohybovým vzorcom.

Prečo je "swopovanie" pre naše telo tak dôležité?

Swopper podporuje a povzbudzuje vertikálny pohyb.

Vertikálne zaťaženie a odľahčenie priaznivo pôsobí na medzistavcové platničky. Platnička, ktorá je stláčaná celý deň váhou tela, už nie je schopná uniesť veľké zaťaženie. Potrebuje vertikálne stláčanie a odľahčovania od tlaku, pripomínajúce nasávacie / vytláčacie efekt pumpy, ktorý masíruje platničku, vyženie škodlivé látky a pritiahne výživné tekutiny. To sa dosahujé pomocou vertikálnej oscilácie.

Vaše vnútorné orgány sú upevnené na fasciách, šľachách a väzivách. Sú neustále sťahované dole gravitačnou silou. Vertikálne oscilácie dávajú šľachám a fasciám príležitosť k spätnému odrazu a stiahnutiu. Niektoré orgány si dokonca vyžadujú vertikálny pohyb k tomu, aby správne fungovali. Napríklad obličky sa takto pohybujú a urazia okolo 400 až 600 metrov za deň (vztiahnuté k vášmu telu). Vertikálne oscilácie pomáhajú obličkám a ostatným orgánom k ich správnej činnosti.

Vertikálny pohyb stimuluje odvod lymfy z lymfatických uzlín. Nedostatok pohybu vedie k jeho zablokovaniu. Váš obeh je tiež stimulovaný vertikálnou osciláciou. Toto všetko sú procedúry a mechanizmy, ktoré neprebiehajú v rovnakom rozsahu, ak sedíte rigidne.

Tak namiesto sedenia "swopujte"!

Swopper je skonštruovaný tak, aby vyhovoval vašim prirodzeným pohybovým vzorcom, aj keď sedíte, ale hlavne keď pracujete.

Ľudské telo nie je stavané pre zotrvávanie v jednej a tej istej pozícii, je naopak prispôsobené pre zmeny Postury a pohybov. Svaly sa môžu ľahko pohybovať po celý deň, ale je pre nich ťažké udržať jednu polohu, a to dokonca aj po krátky čas. V takom prípade sú svaly napnuté, sú horšie zásobované kyslíkom (len 10% objemu kyslíka ide do svalov, ktoré sa pohybujú len ľahko) a škodlivé látky nie sú odplavované preč v dostatočnom množstve. Sval tvrdne a začína bolieť. Ale sval, ktorý sa ľahko hýbe po celý čas, nemôže tvrdnúť a teda ani nebolí, pretože pohyb mu poskytuje dostatok kyslíka a živín a odplavuje von škodliviny v dostatočnom množstve. Takže to je práve ten dôvod, prečo by ste mali "swopovat" namiesto statického sedenia.

Swopper 3Dee - HORÚCA NOVINKA - LUXUSNÁ "PANI" STOLIČKA
Najlepšia zdravotná kancelárska stolička na svetovom trhu

Aktívna, ergonomická, dynamická, zdravotná, kancelárska stolička 3Dee s patentovanou technológiou Swopper, umožňujúca dynamické a zdravé sedenie v 3 dimenziách, v súlade s normou DIN EN 1335 pre použitie v kanceláriách, ale aj v domácom prostredí. Všetky hlavné súčasti sú vyrobené z hliníka (podnož, noha, operadlo a pevná časť sedadla). Patentovaná „flexzone_ - technológia v sedadle s multi - zónovým penovým polstrovaním. Všetky použité materiály sú necyklovateľné. Táto exkluzívna zdravotná kancelárska stoličká má špeciálne vyrobený poťah zo 100% Trevira CS, ktorý je vysoko odolný proti oteru, svetlu a vznieteniu.

1-4w.gif

3Dee - Luxusná stolička

Aktívna, ergonomická, dynamická, zdravotná, kancelárska ...

Predajná cena940,00 €
Predajná cena bez DPH783,33 €
Zľava
1-4w.gif

MUVMAN NEW

Muvman NEW sedadlo z mikrofíbrového materiálu, 4 farby ...

Predajná cena420,00 €
Predajná cena bez DPH350,00 €
Zľava
1-4w.gif

Swopper AIR - Novinka

Okrem už dobre známej Swopper technológie ponúka táto ...

Predajná cena620,00 €
Predajná cena bez DPH516,67 €
Zľava
1-4w.gif

SWOPPER CARE

je špeciálne vyrobený pre zdravotnícke zariadenia, ...

Predajná cena650,00 €
Predajná cena bez DPH541,67 €
Zľava
1-4w.gif

SWOPPER CLASSIC

Je všestranný rodiny swopper s rôznymi spôsobmi nastavenia. ...

Predajná cena595,00 €
Predajná cena bez DPH495,83 €
Zľava
1-4w.gif

Swopper Sadle

Swopper s ergonomickým sedadlom sedlového tvaru, zvýšený o ...

Predajná cena640,00 €
Predajná cena bez DPH533,33 €
Zľava
1-4w.gif

Swopper Standard

Swopper Standard je základný model. Je určený do prostredia ...

Predajná cena555,00 €
Predajná cena bez DPH462,50 €
Zľava
1-4w.gif

Swopper Work

Táto špeciálna verzia sa líši svojim distingvovaným ...

Predajná cena715,00 €
Predajná cena bez DPH595,83 €
Zľava
1-4w.gif

Swoppster pre deti

Jedinečná zdravotná stolička SWOPSTER pre deti Aktívne ...

Predajná cena282,00 €
Predajná cena bez DPH235,00 €
Zľava
DMC Firewall is a Joomla Security extension!
Súbory cookies používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete po kliknutí na tlačidlo viac informácií.