02 4487 2654

VZDELÁVANIE - Kontinuálne / odborné a tréningy a kurzy pre všetkých

Vitajte v sekcii VZDELÁVANIE na stránkach Psychologického a Fyziatrického centra TREA plus s.r.o. . Tieto riadky nášho webu sú venované vzdelávacím aktivitám organizovaných našou spoločnosťou. Časom tu nájdete široké spektrum kurzov, školení, tréningov určených odbornej, ale aj laickej verejnosti.


Kontinuálne/odborné vzdelávanie - vzdelávacie programy, ktoré sú  určené pre skupinu špecialistov v odboroch psychológia a špeciálna pedagogika.

Momentálne si vás dovoľujeme upozorniť na kurzy KUPOZ a KUPREV, organizované v spolupráci s Českou spoločnosťou KUPROG CZ s. r. o., ktoré sú ucelenými riešeniami, najmä pre prácu s deťmi s ADHD, ale nájdu svoje široké uplatnenie aj pri iných indikáciách.

Tréningy a kurzy - tieto vzdelávacie programy sú určene širokej odbornej verejnosti v rámci vlastného osobného rastu, zlepšovania zručností, odolnosti a schopností.

KUPOZ - PROGRAM PRE ROZVOJ POZORNOSTI U DETÍ S ADHD

Kupoz program na rozvoj pozornosti

Naša spoločnosť vám v spolupráci s KUPROG CZ s. r. o. ponúka odborný kurz KUPOZ - program pre rozvoj pozornosti u detí s ADHD.

Najbližší kurz KUPOZ sa bude konať v piatok 6. novembra 2020 od 09:00 do 15:30 hod. online. Kapacita tohto kurzu je už naplnená.

Nasledujúci voľný termín je v piatok 4. decembra 2020. Aktuálne je možné sa prihlásiť už iba na decembrový termín.

PRIHLASOVACÍ FORMULÁR NÁJDETE NA STRÁNKE DOLE.

KUPREV - PRIMÁRNE PREVENTÍVNY INDIVIDUÁLNY PROGRAMKuprev primárne preventívny individuálny program

V spolupráci s KUPROG CZ s. r. o. vám ponúkame kurz KUPREV - primárne preventívny individuálny program.

Prihlasovanie do kurzu  KUPREV je spustené, kurz sa uskutoční v piatok 27. novembra od 09:00 do 15:30 hod online.

 

PRIHLASOVACÍ FORMULÁR NÁJDETE NA STRÁNKE DOLE.

Naša spoločnosť v spolupráci s firmou KUPROG CZ s.r.o. (autor programov) zabezpečuje distribúciu a predaj pracovných zošitov pre psychoterapeuticko pedagogické programy KUPOZ a KUPREV na území Slovenskej republiky pre organizácie a odbornú verejnosť.

Viac informácií o týchto produktoch nájdete v našom internetovom obchode TREA - SHOP, kde si môžete uvedené pracovné zošity zakúpiť. Objednať si ich môžete aj prostredníctvom e-mailu, telefonicky, alebo osobne v našej prevádzke. Zošity je možné objednať alebo zakúpiť na predajni len odborníkom, ktorý daný kurz absolvoval alebo prostredníctvom odborníka (psychológ, logopéd, špeciálny pedagóg), ktorý bude vás a vaše dieťa zošitom sprevádzať (informujte sa prosím u daného odborníka).

KURZYPSYCHOLOGICKÉ KURZY, TRÉNINGY A VÝCVIKY PRE JEDNOTLIVCOV A SKUPINY

Kurzy sú vhodné najmä pre manažérov, podnikateľov, firmy, ale aj pre širokú, laickú verejnosť. Kurzy sú zamerané na zlepšenie komunikačných zručností, efektívne a konštruktívne riešenia sporov, zvládanie záťažových situácií ap. Viac o našej ponuke nájdete v sekcii Tréningy a kurzy.

Tréning na rozvoj kognitívnych schopností, jazyka a exekutívnych funkcií

Má vaše dieťa problémy s pamäťou, pozornosťou alebo orientáciou v priestore?
Nevie sa poriadne sústrediť pri domácich úlohách či pri bežných aktivitách?
Chceli by ste zlepšiť svojmu dieťaťu logické myslenie či schopnosť efektívnejšie riešiť problémy?

HAPPY NEURON ponúka množstvo cvičení v podobe hier, pri ktorých si dieťa nielen zlepší svoje schopnosti, no aj sa zabaví a zasmeje!

 Pre koho je HAPPY NEURON určený?
  • program HAPPY NEURON  je určený ako pre deti, tak i pre dospelých alebo seniorov s poruchami pozornosti a pamäti,
  • vhodný je pre deti s neurologickými poruchami a poruchami s dopadom na centrálnu nervovú sústavu (epilepsia, metabolické poruchy, vývinové poruchy, úrazy hlavy).

Naučte sa VIAC SI DÔVEROVAŤ a VÁŽIŤ SI VIAC SÁM/SAMA SEBA.

V prípade, že máte ťažkosť určiť si svoje hranice, brať ohľad na svoje práva, ak sa často necháte zmanipulovať, "dotlačiť" niekým, kam v skutočnosti nechcete, neviete ako komunikovať s autoritou, požiadať o láskavosť, jednoducho ste pasívny, je kurz ASERTIVITA určený pre vás.

Ponúkame možnosť pracovať skupinovo aj individuálne,

účastníci môžu pracovať svojim tempom,

OVLÁDNITE SAMI SEBA !!!
BUĎTE PÁNOM SVOJMU TELU, MYSLI !!!
PRIHLÁSTE SA DO SKUPINY !!!

V našom Psychologickom a Fyziatrickom Centre organizujeme Autogénny Tréning (AT) aj pre skupiny. O tom čo je autogénny tréning sa dočítate „TU“.
Autogénny Tréning, ďalej len „AT“, sa rozdeľuje na prvý a druhý stupeň podľa náročnosti nácviku, definícii formuliek a stupňa nacvičených schopností a zručností klienta. Zvyčajne (odporúča sa) klient absolvuje najprv prvý stupeň AT a potom začne druhým stupňom.

V našom Psychologickom a Fyziatrickom Centre organizujeme Autogénny Tréning (AT) aj pre skupiny. O tom čo je autogénny tréning sa dočítate TU.

Autogénny Tréning, ďalej len „AT“, sa rozdeľuje na prvý a druhý stupeň podľa náročnosti nácviku, definícii formuliek a stupňa nacvičených schopností a zručností klienta. Zvyčajne (odporúča sa) klient absolvuje najprv prvý stupeň AT a potom začne druhým stupňom.

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd
Súbory cookies používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete po kliknutí na tlačidlo viac informácií.