02 4487 2654

VZDELÁVANIE - Kontinuálne / odborné a tréningy a kurzy pre všetkých

Vitajte v sekcii VZDELÁVANIE na stránkach Psychologického a Fyziatrického centra TREA plus s.r.o. . Tieto riadky nášho webu sú venované vzdelávacím aktivitám organizovaných našou spoločnosťou. Časom tu nájdete široké spektrum kurzov, školení, tréningov určených odbornej, ale aj laickej verejnosti.


Kontinuálne/odborné vzdelávanie - vzdelávacie programy, ktoré sú  určené pre skupinu špecialistov v odboroch psychológia a špeciálna pedagogika.

Momentálne si vás dovoľujeme upozorniť na kurzy KUPOZ a KUPREV, organizované v spolupráci s Českou spoločnosťou KUPROG CZ s. r. o., ktoré sú ucelenými riešeniami, najmä pre prácu s deťmi s ADHD, ale nájdu svoje široké uplatnenie aj pri iných indikáciách.

Tréningy a kurzy - tieto vzdelávacie programy sú určene širokej odbornej verejnosti v rámci vlastného osobného rastu, zlepšovania zručností, odolnosti a schopností.

KUPOZ - PROGRAM PRE ROZVOJ POZORNOSTI U DETÍ S ADHD

Kupoz program na rozvoj pozornosti

Naša spoločnosť vám v spolupráci s KUPROG CZ s. r. o. ponúka odborný kurz KUPOZ - program pre rozvoj pozornosti u detí s ADHD.

Najbližší kurz KUPOZ sa bude konať v piatok 21. augusta 2020 od 09:00 do 15:30 hod. online.

PRIHLASOVACÍ FORMULÁR NÁJDETE NA STRÁNKE DOLE.

KUPREV - PRIMÁRNE PREVENTÍVNY INDIVIDUÁLNY PROGRAMKuprev primárne preventívny individuálny program

V spolupráci s KUPROG CZ s. r. o. vám ponúkame kurz KUPREV - primárne preventívny individuálny program.

Kapacita kurzu KUPREV konajúceho sa v piatok dňa 17. júla od 09:00 do 15:30 hod online je už naplnená.

Prihlasovanie do kurzu  KUPREV je spustené sa uskutoční v sobotu dňa 22. augusta od 09:00 do 15:30 hod online.

 

PRIHLASOVACÍ FORMULÁR NÁJDETE NA STRÁNKE DOLE.

Naša spoločnosť v spolupráci s firmou KUPROG CZ s.r.o. (autor programov) zabezpečuje distribúciu a predaj pracovných zošitov pre psychoterapeuticko pedagogické programy KUPOZ a KUPREV na území Slovenskej republiky pre organizácie a odbornú verejnosť.

Viac informácií o týchto produktoch nájdete v našom internetovom obchode TREA - SHOP, kde si môžete uvedené pracovné zošity zakúpiť. Objednať si ich môžete aj prostredníctvom e-mailu, telefonicky, alebo osobne v našej prevádzke. Zošity je možné objednať alebo zakúpiť na predajni len odborníkom, ktorý daný kurz absolvoval alebo prostredníctvom odborníka (psychológ, logopéd, špeciálny pedagóg), ktorý bude vás a vaše dieťa zošitom sprevádzať (informujte sa prosím u daného odborníka).

Our website is protected by DMC Firewall!
Súbory cookies používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete po kliknutí na tlačidlo viac informácií.