02 4487 2654

KURZYPSYCHOLOGICKÉ KURZY, TRÉNINGY A VÝCVIKY PRE JEDNOTLIVCOV A SKUPINY

Kurzy sú vhodné najmä pre manažérov, podnikateľov, firmy, ale aj pre širokú, laickú verejnosť. Kurzy sú zamerané na zlepšenie komunikačných zručností, efektívne a konštruktívne riešenia sporov, zvládanie záťažových situácií ap. Viac o našej ponuke nájdete v sekcii Tréningy a kurzy.

Tréning na rozvoj kognitívnych schopností, jazyka a exekutívnych funkcií

Má vaše dieťa problémy s pamäťou, pozornosťou alebo orientáciou v priestore?
Nevie sa poriadne sústrediť pri domácich úlohách či pri bežných aktivitách?
Chceli by ste zlepšiť svojmu dieťaťu logické myslenie či schopnosť efektívnejšie riešiť problémy?

HAPPY NEURON ponúka množstvo cvičení v podobe hier, pri ktorých si dieťa nielen zlepší svoje schopnosti, no aj sa zabaví a zasmeje!

 Pre koho je HAPPY NEURON určený?
  • program HAPPY NEURON  je určený ako pre deti, tak i pre dospelých alebo seniorov s poruchami pozornosti a pamäti,
  • vhodný je pre deti s neurologickými poruchami a poruchami s dopadom na centrálnu nervovú sústavu (epilepsia, metabolické poruchy, vývinové poruchy, úrazy hlavy).

Naučte sa VIAC SI DÔVEROVAŤ a VÁŽIŤ SI VIAC SÁM/SAMA SEBA.

V prípade, že máte ťažkosť určiť si svoje hranice, brať ohľad na svoje práva, ak sa často necháte zmanipulovať, "dotlačiť" niekým, kam v skutočnosti nechcete, neviete ako komunikovať s autoritou, požiadať o láskavosť, jednoducho ste pasívny, je kurz ASERTIVITA určený pre vás.

Ponúkame možnosť pracovať skupinovo aj individuálne,

účastníci môžu pracovať svojim tempom,

OVLÁDNITE SAMI SEBA !!!
BUĎTE PÁNOM SVOJMU TELU, MYSLI !!!
PRIHLÁSTE SA DO SKUPINY !!!

V našom Psychologickom a Fyziatrickom Centre organizujeme Autogénny Tréning (AT) aj pre skupiny. O tom čo je autogénny tréning sa dočítate „TU“.
Autogénny Tréning, ďalej len „AT“, sa rozdeľuje na prvý a druhý stupeň podľa náročnosti nácviku, definícii formuliek a stupňa nacvičených schopností a zručností klienta. Zvyčajne (odporúča sa) klient absolvuje najprv prvý stupeň AT a potom začne druhým stupňom.

V našom Psychologickom a Fyziatrickom Centre organizujeme Autogénny Tréning (AT) aj pre skupiny. O tom čo je autogénny tréning sa dočítate TU.

Autogénny Tréning, ďalej len „AT“, sa rozdeľuje na prvý a druhý stupeň podľa náročnosti nácviku, definícii formuliek a stupňa nacvičených schopností a zručností klienta. Zvyčajne (odporúča sa) klient absolvuje najprv prvý stupeň AT a potom začne druhým stupňom.

Our website is protected by DMC Firewall!
Súbory cookies používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete po kliknutí na tlačidlo viac informácií.