02 4487 2654

Naučte sa VIAC SI DÔVEROVAŤ a VÁŽIŤ SI VIAC SÁM/SAMA SEBA.

V prípade, že máte ťažkosť určiť si svoje hranice, brať ohľad na svoje práva, ak sa často necháte zmanipulovať, "dotlačiť" niekým, kam v skutočnosti nechcete, neviete ako komunikovať s autoritou, požiadať o láskavosť, jednoducho ste pasívny, je kurz ASERTIVITA určený pre vás.

Ponúkame možnosť pracovať skupinovo aj individuálne,

účastníci môžu pracovať svojim tempom,


získajte zručnosti, ktoré vám môžu pomôcť v pracovnom aj súkromnom živote.

Tréning asertivity je určený pre laickú verejnosť.

Bližšie informácie o kurze na emaile Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Ak sa chcete prihlásiť na kurz Asertivity, vyplňte prosím tento prihlasovací formulár a stlačte tlačidlo "ODOSLAŤ FORMULÁR" !!!

Prihlasovací formulár na kurz asertivity

Záväzne sa prihlasujem na kurz asertivity. Odoslaním tohto formulára vyjadrujem prevádzkovateľovi týchto stránok svoj súhlas so spracovaním svojich osobných údajov na marketingové účely.
Po úspešnom odoslaní prihlášky Vám príde potvrdzujúci email a zobrazí sa Vám text potvrdzujúci odoslanie Vašej prihlášky.
sem môžete napísať text správy, prípadne iné poznámky
opíšte verifikačný kód z obrázku
captcha


DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd
Súbory cookies používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete po kliknutí na tlačidlo viac informácií.