02 4487 2654

psychologická poradňa

Psychologické poradenstvo je určené pre každého z nás, ktorý žije v tejto modernej, uponáhľanej a stresom zaťažujúcej dobe. Sedenie v poradni sa Začína už prvým stretnutím klienta a psychológa. Psychologické poradenstvo spočíva v hľadaní, riešení situácií kedy poradca navrhuje osvedčené postupy, metódy, odporúčania, ako čo najefektívnejšie vyriešiť a zvládnuť situáciu alebo navrhuje spôsoby ako odstrániť problém. Poradenský psychológ sa zameriava napríklad na problémy vo výchove, problémy s učením, profesijnou orientáciou, problémy v oblasti zdravého životného štýlu, problémy v intímnom živote a v sexe, partnerské vzťahy, nezhody atď.

Naša psychologická poradňa je zameraná na problémy, ťažkosti, situácie párového spolužitia, v rodine, v sexuálnom živote a pri individuálnych psychických stavoch a ťažkostiach. Psychologicko - poradenské služby sú diskrétne a dôverné.

Odborné poradenstvo pre vodičov
pri zadržanom vodičskom preukaze za požitie alkoholu, alebo inej návykovej látky

Hlavným cieľom odborného psychologického poradenstva je predchádzať ďalším priestupkom (deliktom) pri vedení motorového vozidla pod vplyvom alkoholu, alebo inej návykovej látky v cestnej premávke. Odborné poradenstvo je predovšetkým určené takým vodičom, ktorí majú na karte vodiča evidovanú problémovú vodičskú prax a zadržaný vodičský preukaz za požitie alkoholu, alebo inej návykovej látky počas vedenia motorového vozidla. Takže podmienkou pre účasť na odbornom poradenstve je porušenie bodu 26. odseku 5 §91 č. 8/2009 Z.z. a jeho následných noviel. Absolvovanie poradenstva je taktiež základnou podmienkou na vrátenie vodičského oprávnenia po uplynutí trestu za dopravný priestupok.

Our website is protected by DMC Firewall!
Súbory cookies používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete po kliknutí na tlačidlo viac informácií.