02 4487 2654

psychologická poradňa

Psychologické poradenstvo je určené pre každého z nás, ktorý žije v tejto modernej, uponáhľanej a stresom zaťažujúcej dobe. Sedenie v poradni sa Začína už prvým stretnutím klienta a psychológa. Psychologické poradenstvo spočíva v hľadaní, riešení situácií kedy poradca navrhuje osvedčené postupy, metódy, odporúčania, ako čo najefektívnejšie vyriešiť a zvládnuť situáciu alebo navrhuje spôsoby ako odstrániť problém. Poradenský psychológ sa zameriava napríklad na problémy vo výchove, problémy s učením, profesijnou orientáciou, problémy v oblasti zdravého životného štýlu, problémy v intímnom živote a v sexe, partnerské vzťahy, nezhody atď.

Naša psychologická poradňa je zameraná na problémy, ťažkosti, situácie párového spolužitia, v rodine, v sexuálnom živote a pri individuálnych psychických stavoch a ťažkostiach. Psychologicko - poradenské služby sú diskrétne a dôverné.

 

  • Párové poradenstvo - problémy a ťažkosti v partnerských vzťahoch, spolunažívaní, manželská kríza, nevera...
  • Individuálne poradenstvo - zamerané na klienta a jeho potreby, obtiaže, schopnosti, osobnosť, vlastnosti, ciele a ambície
  • Rodinné poradenstvo - problémy na úrovni rodičia a deti, výchova, závislosti v rodine, "neposlušnie - zlé" dieťa, choroba v rodine...
  • Psychosexuologická poradňa - ťažkosti v intímnom živote a v partnerskom vzťahu, v sexe...
  • Detská poradňa - deti s poruchami učenia,pozornosti, správania...

psychologická poradňa

Pomôžeme Vám ak práve prežívate:

- osobné životné krízy
- partnerské krízy
- výchovné problémy
- vzťahové problémy
- rodinné problémy
- ťažké životné situácie
- pocity samoty a opustenia, izolácie
- ťažkosti spojené s prácou a školou
- nadmerný stres a záťaž
- pocity úzkosti, strachu
- psychosomatické ťažkosti
- problémy v komunikácii
- problémy v sexuálnom živote

 

 

 


DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd
Súbory cookies používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete po kliknutí na tlačidlo viac informácií.