02 4487 2654

psychologická poradňa

Psychologické poradenstvo je určené pre každého z nás, ktorý žije v tejto modernej, uponáhľanej a stresom zaťažujúcej dobe. Sedenie v poradni sa Začína už prvým stretnutím klienta a psychológa. Psychologické poradenstvo spočíva v hľadaní, riešení situácií kedy poradca navrhuje osvedčené postupy, metódy, odporúčania, ako čo najefektívnejšie vyriešiť a zvládnuť situáciu alebo navrhuje spôsoby ako odstrániť problém. Poradenský psychológ sa zameriava napríklad na problémy vo výchove, problémy s učením, profesijnou orientáciou, problémy v oblasti zdravého životného štýlu, problémy v intímnom živote a v sexe, partnerské vzťahy, nezhody atď.

Naša psychologická poradňa je zameraná na problémy, ťažkosti, situácie párového spolužitia, v rodine, v sexuálnom živote a pri individuálnych psychických stavoch a ťažkostiach. Psychologicko - poradenské služby sú diskrétne a dôverné.

 

  • Párové poradenstvo - problémy a ťažkosti v partnerských vzťahoch, spolunažívaní, manželská kríza, nevera...
  • Individuálne poradenstvo - zamerané na klienta a jeho potreby, obtiaže, schopnosti, osobnosť, vlastnosti, ciele a ambície
  • Rodinné poradenstvo - problémy na úrovni rodičia a deti, výchova, závislosti v rodine, "neposlušnie - zlé" dieťa, choroba v rodine...
  • Psychosexuologická poradňa - ťažkosti v intímnom živote a v partnerskom vzťahu, v sexe...
  • Detská poradňa - deti s poruchami učenia,pozornosti, správania...

psychologická poradňa

Pomôžeme Vám ak práve prežívate:

- osobné životné krízy
- partnerské krízy
- výchovné problémy
- vzťahové problémy
- rodinné problémy
- ťažké životné situácie
- pocity samoty a opustenia, izolácie
- ťažkosti spojené s prácou a školou
- nadmerný stres a záťaž
- pocity úzkosti, strachu
- psychosomatické ťažkosti
- problémy v komunikácii
- problémy v sexuálnom živote

 

 

 


DMC Firewall is a Joomla Security extension!
Súbory cookies používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete po kliknutí na tlačidlo viac informácií.