02 4487 2654

Prihlasovací formulár na vyšetrenie psychickej spôsobilosti pracovníka SBS, nájdete na konci tohto článku.

Toto psychologické vyšetrenie sa vykonáva za účelom vypracovania psychologického posudku o psychickej spôsobilosti pre zamestnancov súkromnej bezpečnostnej služby (SBS). Zo zákona o poskytovaní služieb v oblasti súkromnej bezpečnosti sa majú zamestnanci súkromných bezpečnostných služieb (SBS) podrobiť

psychologickému vyšetreniu, bez ohľadu na to či pri svoje práci používa alebo nepoužíva strelnú zbraň. Pri opakovanom posudzovaní zdravotnej spôsobilosti sa psychotesty požadujú len v prípade, ak to určí ošetrujúci lekár.


Predmetom psychologického vyšetrenia SBS je:

1) posúdenie intelektových predpokladov, výkonových predpokladov a osobnostných predpokladov pre výkon zamestnania SBS a prípadné držanie alebo nosenie zbrane a streliva s využitím klinicko-psychodiagnostických metód, ktorými sú rozhovor, pozorovanie, anamnéza a štandardizované psychologické testy,

2) identifikácia stavov a rizikových faktorov v osobnej anamnéze, rodinnej anamnéze, sociálnej anamnéze alebo zdravotnej anamnéze posudzovanej osoby.

Ak sa chcete objednať na toto psychologické vyšetrenie, prosím vyplňte tento prihlasovací formulár a kliknite na tlačidlo "ODOSLAŤ FOR


Prihlasovací formulár na klinicko - psychologické vyšetrenie pre pracovníka SBS

Záväzne sa prihlasujem na psychodiagnostické vyšetrenie za účelom získania dokladu o psychickej spôsobilosti pracovníka v SBS. Odoslaním tohto formulára vyjadrujem prevádzkovateľovi týchto stránok svoj súhlas so spracovaním svojich osobných údajov na marketingové účely.
Po úspešnom odoslaní prihlášky Vám príde potvrdzujúci email a zobrazí sa Vám text potvrdzujúci odoslanie Vašej prihlášky.
sem môžete napísať text správy, prípadne iné poznámky
opíšte verifikačný kód z obrázku
captcha

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd
Súbory cookies používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete po kliknutí na tlačidlo viac informácií.