02 4487 2654

Stresová analýza s prístrojom Max Pulse

Pomocou prístroja Max Pulse určíme Vašu hladinu fyzického stresu, hladinu psychického stresu a hlavne odolnosť voči stresu, ktorá sa prejavuje hlavne v záťažových situáciách. V USA sa stáva

pravidlom takýto druh vyšetrenia u manažérov, ktorí budú vystavení vysokej psychickej záťaži a množstvu úloh v krátkom časovom slede či pri výberových konaniach na exponované a riadiace posty.

Prístroj Max Pulse detailne vyšetrí rovnováhu vegetatívneho nervového systému, ktorý sa podieľa na mnohých (často aj fatálnych) ochoreniach a ich komplikáciach. Vegetetívny nervový systém riadi tepovú frekvenciu, tlak krvi prostredníctvom rozširovania a sťahovania prierezu stien tepien, pochody v tráviacom trakte – hlavne posun čreva, vyprázdňovanie žlče pri tučných jedlách, podieľa sa na sekrécii enzýmov a hormónov zo žliaz s vnútorným vylučovaním, riadi dychovú frekvenciu, potenie a sekréciu mazových žliaz, riadi vedenie bolesti atď.
Pokiaľ prevláda tzv. sympatikotónia, organizmus je stresovaný a dochádza k rozvoju obezity, inzulínovej rezistencie a neskôr cukrovky so všetkými jej komplikáciami, vysokému krvnému tlaku, vysokej hladine cholesterolu a komplikáciam ako sú ateroskleróza, infarkt myokardu a mozgová mŕtvica.

Pokiaľ prevažuje parasympatikotónia, organizmus je v anabolickom stave, hromadí zásoby a je tu predpoklad nadváhy či obezity aj v prípade, že sa to na váhe zatiaľ neprejavuje. Toto NEBOLESTIVÉ a rýchle vyšetrenie je veľmi prínosné aj u detí, lebo nám indikuje možnú obezitu v rannom štádiu.

Prístroj Max Pulse určí hladinu fyzického stresu, hladinu psychického stresu a hlavne odolnosť voči stresu, ktorá sa prejavuje hlavne v záťažových situáciách. V USA sa stáva pravidlom takýto druh vyšetrenia u manažérov, ktorí budú vystavení vysokej psychickej záťaži a množstvu úloh v krátkom časovom slede či pri výberových konaniach na exponované a riadiace posty.Ak sa chcete objednať na toto diagnostické vyšetrenie, vyplňte a odošlite prosím tento prihlasovací formulár. Naši terapeuti vás budu onedlho kontaktovať a potvrdia vám vaše prihlásenie.

Prihlasovací formulár na vyšetrenie stresu pomocou metódy MaxPulse

Záväzne sa prihlasujem na vyšetrenie stresovej záťaže metódou MaxPulse. Odoslaním tohto formulára vyjadrujem prevádzkovateľovi týchto stránok svoj súhlas so spracovaním svojich osobných údajov na marketingové účely.
Po úspešnom odoslaní prihlášky Vám príde potvrdzujúci email a zobrazí sa Vám text potvrdzujúci odoslanie Vašej prihlášky.
sem môžete napísať text správy, prípadne iné poznámky
opíšte verifikačný kód z obrázku
captcha


DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd
Súbory cookies používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete po kliknutí na tlačidlo viac informácií.