02 4487 2654

KUPOZ - program na rozvoj pozornosti u detí s ADHD

V rámci širokej ponuky našich služieb Vám ponúkame terapeutickú starostlivosť o Vaše dieťa, v prípade že má ťažkosti s pozornosťou (ADHD/ADD) alebo iné ťažkosti ako napríklad poruchy učenia, ťažkosti s pomalým pracovným tempom, neurotické ťažkosti a pod.


Program KUPOZ je použiteľný u detí od 8 do 12 rokov. Možná je však aj jeho indikácia pri ťažkostiach s pozornosťou, pamäťou aj po rôznych poškodeniach mozgu.

 

Program KUPOZ ponúka:

- zrýchlenie psychomotorického (pracovného) tempa,
- ustálenie pozornostného výkonu,
- zlepšenie komunikácie medzi dieťaťom a rodičom,

- stanovenie pravidelného pracovného režimu,
- zlepšenie emocionálneho naladenia a zmenu prístupu k práci,

- zážitok úspechu a zvýšenie vedomia vlastnej ceny,
- odbúranie časového stresu,
- celkové zlepšenie školského výkonu.Ak sa chcete prihlásiť na psychodiagnostické vyšetrenie, alebo poradenstvo pre detii, vyplňte prosím tento prihlasovací formulár a stlačte tlačidlo "ODOSLAŤ FORMULÁR" !!!

Prihlasovací formulár na psychologické vyšetrenie dieťaťa

Záväzne sa prihlasujem na psychodiagnostické vyšetrenie so svojím dieťaťom. Odoslaním tohto formulára vyjadrujem prevádzkovateľovi týchto stránok svoj súhlas so spracovaním svojich osobných údajov na marketingové účely.
Po úspešnom odoslaní prihlášky Vám príde potvrdzujúci email a zobrazí sa Vám text potvrdzujúci odoslanie Vašej prihlášky.
sem môžete napísať text správy, prípadne iné poznámky
opíšte verifikačný kód z obrázku
captcha

 


DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd
Súbory cookies používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete po kliknutí na tlačidlo viac informácií.