02 4487 2654

Pomocou LTV dosiahneme povzbudivý a tonizačný účinok. Ovplyvňuje obehové a dýchacie funkcie, rovnováhu vegetatívnej sústavy a zvyšovanie obranyschopnosti organizmu. Môžeme kladne hodnotiť aj priaznivé pôsobenie na pohybový aparát, zvyšovanie svalovej sily, vytrvalosti a zvýšenie rozsahu pohyblivosti kĺbov. Cvičenia sú skupinové alebo individuálne, podľa potrieb obyvateľov.

 

- postizometrická relaxácia

- terapia, ktorá  uvoľňuje a zväčšuje rozsah pohybu v danom kĺbe,

spinálne cvičenie - rotačné cvičenie cielené na jednotlivé segmenty chrbtice,

skoliotický program - cielené cvičenie korigujúce patologické zakrivenie chrbtice (chybné držanie tela),

cvičebná jednotka pre artrózy - cvičenie je zamerané na spevnenie svalového napätia,

individuálna liečebná telesná výchova - pasívne asistované  aktívne cvičenia slúžiace k obnove pohybu a aktivity
osôb postihnutých nepriaznivou udalosťou  ( traumou, úrazom ),

stacionárny bicykel - bicyklovanie  zlepšuje  krvný  obeh,  posiluje a  formuje  svaly  dolných končatín,  účinne  pôsobí  proti  artrózam  a iným  kĺbovým  ochoreniam.

Poúrazové stavy - liečba porúch pohybového aparátu zameraná na znovu obnovenie pohybu, zvýšenie rozsahu pohyblivosti a svalovej sily.

Cvičenie na fitlopte - zlepšuje svalovú silu, rozsah pohybu, koordináciu, stabilitu, je vhodná na prevenciu proti osteoporóze, je to výborná gymnastika pre seniorov, taktiež je to výborný program cvičenia v nekomplikovanom tehotenstve,  vytvára správny stereotyp držania tela, dynamický sed = správny sed.

Dychová gymnastika - uľahčuje dychovú prácu, uvoľňuje dýchacie svalstvo, zlepšuje pohyblivosť rebier a bránice, mobilizuje chrbticu a znižuje psychické napätie.

Cievna gymnastika - využíva sa pri liečbe ochorení žilového systému (varixy - kŕčové žily, opuchy dolných končatín), na zrýchlenie prúdenia krvi a zlepšenie spätného toku krvi.

 


DMC Firewall is a Joomla Security extension!
Súbory cookies používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete po kliknutí na tlačidlo viac informácií.