02 4487 2654

LUXUSNÉ TERAPIE, MASÁŽE A PROCEDÚRY sú určené pre náročných klientov, ktorý si vedia dopriať to najlepšie z najlepšieho.

Sú to zážitkové terapie, ktoré vyvolávajú hlboké, pocity uvoľnenia,  relaxu, harmónie, pokoja a pôsobia blahodárne na Vašu pokožku, svaly, kosti a kĺby. Vyberte si niektorú z nasledujúcich procedúr a vyskúšajte čo je luxusné ošetrenie Vášho tela a ducha.

Každá luxusná procedúra pôsobí inak prináša iné zážitky a ponúka iné benefity.

Čo je biolifting tváre? Biolifting tváre Dr. Nona

 Biolifting je intenzívna masáž pleti pôsobiaca na všetky svaly tváre a tkanivo, ktorá posilňuje krvný obeh.  Vďaka tomu sa ošetrená pleť vypína, vyhladzuje, celkovo revitalizuje a viditeľne sa zlepší farba pokožky.

 Biolifting tváre pôsobí ešte omnoho hlbšie, zľahčí dýchanie kože a pomôže rýchlejšiemu odplavovaniu odpadových látok. Biolifting s prípravkami Dr.Nona je unikátny tým, že obsahuje povestnú archeabaktériu a prírodné prípravky sú tak vstrebateľné do 10 minút.

  Tento neinvazívny biolifting má  teda regeneračné a tonizujúce vlastnosti, vyhladzuje drobné vrásky a stimuluje výmenné procesy vo všetkých vrstvách kože. Pôsobí blahodárne na tvár, rozjasňuje ju, dodáva energiu, vytiahne pokožku a zvýši jej pružnosť.

 Účinok bioliftingu je okamžitý a ihneď viditeľný. Jeho efekt vydrží niekoľko dní a je nezmývateľný  Odporúčame túto procedúru opakovať raz za dva až štyri týždne.

 Biolifting tváre Dr. Nona  pôsobí aj aromaterapeuticky. Jemá vôňa prípravkov Dr. Nona príjemne a nežne pohladia aj ostatné zmysli.

NOVINKA - HORÚCI - "COOL" HIT !!!

LUXUSNÁ TEPLÁ ZÁZVOROVÁ „COOL“ MASÁŽ CELÉHO TELA SO ZÁBALOM - HORÚCA NOVINKA V REHABILITÁCII A V KOZMETIKE

Zázvor má na naše telo zázračný vplyv. Dokáže zahriať, uvoľniť a zároveň nabiť energiou. V kombinácii s vynikajúcou celotelovú relaxačnou masážou so zábalom sa účinky tejto skvelej procedúry ešte viac znásobujú a Vás čaká zážitok, na ktorý budete ešte dlho spomínať a vaša koža bude krásne jemná, vypnutá a pevná a vy sami budete, zrelaxovaní, prehriati a oddýchnutí a v dobrej nálade. Celá procedúra trvá 60 minút.

Medová detoxikačná masáž - sladký relax

medová masáž
Masáž včelím medom odstraňuje z tela usadeniny, ktoré sa počas života nahromadili v hlbokých tkanivách okolo celej chrbtice , kĺbov a kostí, kde sa nachádzajú najdôležitejšie nervové zakončenia ovplyvňujúce väčšinu orgánov v tele. Sú to usadeniny z potravín, liekov, okolitého prostredia a telo sa ich nevie zbaviť vlastnými vylučovacími orgánmi.

lávové kameneHimalájska masáž lávovými kameňmi je metóda masírovania používaná po tisícročia. Odporúčam ju všetkým ktorí majú dlhodobé zdravotné či psychické problémy.

Základy tejto terapie spočívajú v použití panenských kokosových olejov a ručnej masáže, ktorá v spojení s horúcimi kameňmi má vysoký terapeutický a relaxačný účinok.

Galvanické žehlenie tváre a pokožky tela

je najmodernejšia omladzujúca a regeneračná terapia, procedúra a liečba vrások, celulitídy a ďalších defektov pleti a pokožky na tele.

Galvanické žehlenie je zároveň aj najrýchlejší spôsob, ako dosiahnuť okamžité viditeľné zmeny. Tento revolučný spôsob ošetrenia prinášajú najnovšie vedecké poznatky súčasnej vedy a kozmetického priemyslu. Od dnes môžete mať stále mladú a sviežu pleť, telo bez strií a celulitídy. Od dnes máte možnosť opäť rozžiariť svoju tvár, dekolt aj jednorázovo, keď potrebujete vyzerať "mňam" napríklad na plese, na rokovaní, alebo akejkoľvek inej spoločenskej udalosti. Galvanická žehlička Vám Vašu pleť a pokožku vyčistí, vypne, vyžehlí a rozjasní...

DMC Firewall is a Joomla Security extension!
Súbory cookies používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete po kliknutí na tlačidlo viac informácií.