02 4487 2654

LUXUSNÉ TERAPIE, MASÁŽE A PROCEDÚRY

Tieto terapie a procedúry sú určené pre náročných klientov, ktorý si vedia dopriať to najlepšie z najlepšieho.

Sú to zážitkové terapie, ktoré vyvolávajú hlboké, pocity uvoľnenia,  relaxu, harmónie, pokoja a pôsobia blahodárne na Vašu pokožku, svaly, kosti a kĺby. Vyberte si niektorú z nasledujúcich procedúr a vyskúšajte čo je luxusné ošetrenie Vášho tela a ducha.

TOP EXCLUSIVE MASÁŽ
ZLATO, PERLY, DIAMANTY

zlatá masážMasáž TOP EXCLUSIVE je najmodernejšia a zároveň najluxusnejšia  masáž pre najnáročnejších klientov, ktorí si vedia dopriať to najlepšie z najlepšieho, Táto terapia využíva najnovšie prípravky súčasného moderného kozmetického priemyslu a nových vedeckých objavov a poznatkov vedy. Pri terapii sa  používajú najluxusnejšie kozmetické krémy, peelingy a masky so časticami zlata, perál a diamantov.

TOP EXCLUSIVE je top luxus pre Vaše telo a Vášho duch. Ak máte radi výnimočné veci a chcete byť stále mladí, zdraví a krásni tak je táto luxusná terapia práve pre Vás.

Galvanické žehlenie tváre a pokožky tela

je najmodernejšia omladzujúca a regeneračná terapia, procedúra a liečba vrások, celulitídy a ďalších defektov pleti a pokožky na tele.

Galvanické žehlenie je zároveň aj najrýchlejší spôsob, ako dosiahnuť okamžité viditeľné zmeny. Tento revolučný spôsob ošetrenia prinášajú najnovšie vedecké poznatky súčasnej vedy a kozmetického priemyslu. Od dnes môžete mať stále mladú a sviežu pleť, telo bez strií a celulitídy. Od dnes máte možnosť opäť rozžiariť svoju tvár, dekolt aj jednorázovo, keď potrebujete vyzerať "mňam" napríklad na plese, na rokovaní, alebo akejkoľvek inej spoločenskej udalosti. Galvanická žehlička Vám Vašu pleť a pokožku vyčistí, vypne, vyžehlí a rozjasní...

NOVINKA - HORÚCI - "COOL" HIT !!!

LUXUSNÁ TEPLÁ ZÁZVOROVÁ „COOL“ MASÁŽ CELÉHO TELA SO ZÁBALOM - HORÚCA NOVINKA V REHABILITÁCII A V KOZMETIKE

Zázvor má na naše telo zázračný vplyv. Dokáže zahriať, uvoľniť a zároveň nabiť energiou. V kombinácii s vynikajúcou celotelovú relaxačnou masážou so zábalom sa účinky tejto skvelej procedúry ešte viac znásobujú a Vás čaká zážitok, na ktorý budete ešte dlho spomínať a vaša koža bude krásne jemná, vypnutá a pevná a vy sami budete, zrelaxovaní, prehriati a oddýchnutí a v dobrej nálade. Celá procedúra trvá 60 minút.

Čokoládovo čerešňová masáž
čokoládovo čerešňová masáž
Biela čokoláda - sladká čerešňa. Exkluzívna procedúra všetkých zmyslov

s vôňou čokolády a čerešní.

SPA CHOCOLATE ošetrenie rozmaznáva telo a dušu!

Fantastický antistresový výrobok, rozpúšťa napätie. Regeneruje suchú, bledú a ovisnutú pokožku. Antioxidanty, ktoré obsahuje kakaové maslo, čokoláda a sladká čerešňa majú silne hydratačný, vyživujúci a spevňujúci účinok. Antioxidanty viažu voľné radikály a tým oneskoria starnutie pokožky.

Medová detoxikačná masáž - sladký relax

medová masáž
Masáž včelím medom odstraňuje z tela usadeniny, ktoré sa počas života nahromadili v hlbokých tkanivách okolo celej chrbtice , kĺbov a kostí, kde sa nachádzajú najdôležitejšie nervové zakončenia ovplyvňujúce väčšinu orgánov v tele. Sú to usadeniny z potravín, liekov, okolitého prostredia a telo sa ich nevie zbaviť vlastnými vylučovacími orgánmi.

Čokoládová masáž - zážitková voňavá masážčokoládová masáž

Exkluzívna procedúra všetkých zmyslov s vôňou pravej čokolády. Masáž so 100% čokoládou... mňam, mňam.

Táto žážitková procedúra je luxusná celotelová masáž, ktorá omladzuje a vyhladzuje pokožku. Svaly budú uvoľnené a odpočinuté. Čokoláda zbavuje tela odumretých buniek, zaschnutej koži a robí ju jemnou a pružnou.Pri tejto terapii zrelaxujete nielen Vaše telo ale aj zmysly a ducha.

lávové kameneHimalájska masáž lávovými kameňmi je metóda masírovania používaná po tisícročia. Odporúčam ju všetkým ktorí majú dlhodobé zdravotné či psychické problémy.

Základy tejto terapie spočívajú v použití panenských kokosových olejov a ručnej masáže, ktorá v spojení s horúcimi kameňmi má vysoký terapeutický a relaxačný účinok.

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd
Súbory cookies používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete po kliknutí na tlačidlo viac informácií.