02 4487 2654

LUXUSNÉ TERAPIE, MASÁŽE A PROCEDÚRY

Tieto terapie a procedúry sú určené pre náročných klientov, ktorý si vedia dopriať to najlepšie z najlepšieho.

Sú to zážitkové terapie, ktoré vyvolávajú hlboké, pocity uvoľnenia,  relaxu, harmónie, pokoja a pôsobia blahodárne na Vašu pokožku, svaly, kosti a kĺby. Vyberte si niektorú z nasledujúcich procedúr a vyskúšajte čo je luxusné ošetrenie Vášho tela a ducha.

 

Každá luxusná procedúra pôsobí inak prináša iné zážitky a ponúka iné benefity.

Čokoládová masáž

exkluzívna procedúra všetkých zmyslov s vôňou pravej čokolády

Je to luxusná celotelová procedúra, ktorá omladzuje a vyhladzuje pokožku. Svaly budú uvoľnené a odpočinuté. Čokoláda zbavuje tela odumretých buniek, zaschnutej koži a robí ju jemnou a pružnou. Vďaka masáži a zábalu sa do pokožky dostávajú antioxidanty, aminokyseliny, minerálne soli, magnézium, horčík, vápnik, draslík, fosfor a vitamíny, ktoré dodajú telu potrebnú energiu strácajúcu sa každodennými starosťami. Spomaľuje proces starnutia a udržuje pokožku vo výbornom stave. Na svojom tele uvidíte príjemné zmeny, ktoré spôsobí čokoláda svojimi výnimočnými účinkami a vlastnosťami.

Zábal z čokolády účinne bojuje s celulitídou, striami a celkovo pomáha formovať postavu. Okrem zoštíhľujúcich účinkov, podporuje odplavovanie toxických látok z tela, zlepšuje krvný obeh, posilňuje cievne steny, podnecuje organizmus k tvorbe endorfínu – „hormónu šťastia“, pôsobí veľmi relaxačne, a preto je čokoládová masáž výborná na odstránenie depresie a stresu.


Čokoládovo čerešňová masáž Biela čokoláda - sladká čerešňa
exkluzívna procedúra všetkých zmyslov s vôňou čokolády a čerešní

SPA CHOCOLATE ošetrenie rozmaznáva telo a dušu!

Fantastický antistresový výrobok, rozpúšťa napätie. Regeneruje suchú, bledú a ovisnutú pokožku. Antioxidanty, ktoré obsahuje kakaové maslo, čokoláda a sladká čerešňa majú silne hydratačný, vyživujúci a spevňujúci účinok. Antioxidanty viažu voľné radikály a tým oneskoria starnutie pokožky. Theobromíny v kakaovníku majú redukčný účinok. Všeobecne je známe že čerešňa má aj digitálny účinok. Kakao, výťažok zo sladkej čerešne a sladký mandľový olej poskytujú pokožke komfortný pocit, vrátia pružnosť, hladkosť, urobia ju ligotavú a hodvábnu. Bohaté zloženie a sladká aróma zabezpečia pokojný a uvoľňujúci pocit pre klienta a jeho telo a dušu.
 

Medová detoxikačná masáž - sladký relax

Masáž včelím medom odstraňuje z tela usadeniny, ktoré sa počas života nahromadili v hlbokých tkanivách okolo celej chrbtice , kĺbov a kostí, kde sa nachádzajú najdôležitejšie nervové zakončenia ovplyvňujúce väčšinu orgánov v tele. Sú to usadeniny z potravín, liekov, okolitého prostredia a telo sa ich nevie zbaviť vlastnými vylučovacími orgánmi. Počas masáže sa toxíny vyplavujú na kožu a podobajú sa „žuvačkovej hmote“. Med obnovuje prirodzenú detoxikačnú schopnosť organizmu, navyše minerály pokožku vyživujú a zároveň pôsobia ako peeling – zjemňujú ju a hydratujú. Po masáži cítite príjemné teplo, pokožka je silne prekrvená a prekrvenie môže spôsobovať jemnú bolesť. Prípadná svalová únava zvyčajne na ďalší deň ustúpi. Masáž medom je vhodná pri bolestiach hlavy, chronickej únave, pri ťažkostiach zaspávania, pri depresiách, alergii, reumatických ochoreniach svalov a kĺbov, artróze, žalúdočných a črevných poruchách, plesňových ochoreniach, chronickej nádche, pri menštruačných potiažach, pečeňových ochoreniach, pri ochabovaní vitality a výkonnosti, poruchách slinivky brušnej, slabosti ľadvín, poruchách plodnosti a potencie, po operáciách.
Je výborná aj pre fajčiarov, ktorí svoj organizmus a teda aj pokožku zaťažuje navyše splodinami z cigaretového dymu.

Himalájska masáž lávovými kameňmi

Masáž horúcimi kameňmi je metóda masírovania používaná po tisícročia. Odporúčame ju všetkým ktorí majú dlhodobé zdravotné či psychické problémy.

Základy tejto terapie spočívajú v použití panenských kokosových olejov a ručnej masáže, ktorá v spojení s horúcimi kameňmi má vysoký terapeutický a relaxačný účinok. Je vynikajúca pri bolesti chrbta a kĺbov. Vďaka týmto účinkom je masáž jednou z najúčinnejších i najluxusnejších masáží a dokáže uspokojiť aj najnáročnejších klientov. Doporučujem ju taktiež podnikateľom a ľuďom, ktorí sú pod stálym tlakom a vypätím.

Kamene sú zohriate na 40 - 65°C. Teplo prestupujúce do hĺbky organizmu má blahodárne účinky na krvný obeh, lymfatický obeh, bunkový metabolizmus a prekrvenie v miestach pôsobenia. Kamene postupne prehrievajú celý organizmus, eliminujú bolesť v svaloch, zlepšujú cirkuláciu krvi, napomáhajú k detoxikácii, dochádza k svalovému uvoľneniu, odbúravaniu stresu, nespavosti, zníženiu menštruačných bolestí, problémov s trávením, odbúravajú pocit studených nôh a pod.


OXI - Kozmetika

Kyslíková rozprašovacia ošetrujúca kozmetika

Je to jedinečná terapia pre Vašu unavenú pleť a pokožku. OXI - Kozmetika je luxusné kozmetické ošetrenie tváre, dekoltu, ale aj ďalších častí pokožky na Vašom tele. Vykonáva sa prostredníctvom špeciálneho kyslíkového koncentrátora a ručne vyrobenej kyslíkovej sklenenej pištole. Pristroj vyrába 97% sterilný kyslík. Spolu s destilovanou vodou a aktivačnými oxi - roztokmi je veľmi jemná na pocit, ale pritom veľmi intenzívne a s terapeutickým účinkom pôsobí až v najhlbších úrovniach tkaniva pokožky. Ošetrenie sa aplikuje na pokožku kyslíkovou rozprašovacou pištoľou zo vzdialenosti 2 - 3 cm. Ošetrenie prekrvuje, vyživuje, hydratuje, vypína, okysličuje a čistí pokožku. Má regeneračné a omladzujúce účinky. Navodzuje až neuveriteľne prijemný pocit. Upokojuje a pôsobí ako silný antistresor. Ošetrenie je vhodne pre všetky tipy pokožky, pre ženy a mužov v každom veku. Táto terapia je výborná aj pre fajčiarov (aktívnych, alebo pasívnych), pretože na pokožke sú vplyvy z fajčenia vidieť na prvý pohľad. Fajčiarom starne pokožka podstatne rýchlejšie, čo sa prejavuje nezdravou farbou pleti, akneoznymi prejavmi a zvýšeným počtom vrások okolo očí, na čele a okolo kútikov úst. Vďaka oxi - kozmetike sa budete cítiť mladšie a Vaša pokožka získa mladší, zdravší a pevnejší vzhľad s redukciou vrások. Viac o oxi - kozmetike sa dočítate „TU“.


Nový unikátny anticelulitídny program revolučná terapia s okamžitým efektom spojená so skvelou masážou

Najnovší hit v kozmetickom priemysle v boji proti nežiaducej a nie najlepšie vyzerajúcej celulitíde na tele si od teraz môžete dopriať aj Vy. Peeling dôkladne odstráni odumreté vrstvy pokožky, zvýši krvný obeh a prichystá pokožku na aplikáciu hydrogelu, ktorý počas ošetrenia vyživuje, hydratuje,   otvára kapiláry – póry a prichystá ju na vstrebávanie ostatných látok ako je ALGA kofeínový koncentrát ktorý predchádza tvorbe celulitídy a už vytvorenú celulitídu redukuje , odstraňuje. Kofeín aplikovaný spolu s ultrazvukom napomáha extrahovať lipidy z tukových buniek. Stimuluje tukové bunky prostredníctvom čoho zničí zvyšky buniek. Na takto pripravenú pokožku zasiahnutú celulitídou sa nanesie telový zábal so samo ohrievacej algy, ktorá je bohatá na stopové prvky, minerálne látky a vitamíny. Tento telový zábal vitalizuje, stimuluje, formuje postavu, odtučňuje a zlepšuje cirkuláciu lymfy. Jej účinok sa zlepší vďaka vyhrievacej podložky. Na záver ošetrenia je aplikovaná masáž  s výživným SUCHÝM olejom, ktorý sa na pokožke rýchle vstrebáva, nenechá mastný lesk.


TOP EXCLUSIVE MASÁŽ - ZLATO, PERLY, DIAMANTY

Masáž TOP EXCLUSIVE je najmodernejšia a zároveň najluxusnejšia  masáž pre najnáročnejších klientov, ktorí si vedia dopriať to najlepšie z najlepšieho, Táto terapia využíva najnovšie prípravky súčasného moderného kozmetického priemyslu a nových vedeckých objavov a poznatkov vedy. Pri terapii sa  používajú najluxusnejšie kozmetické krémy, peelingy a masky so časticami zlata, perál a diamantov.
TOP EXCLUSIVE je top luxus pre Vaše telo a Vášho duch. Ak máte radi výnimočné veci a chcete byť stále mladí, zdraví a krásni tak je táto luxusná terapia práve pre Vás

LUXUSNÁ ZLATÁ MASÁŽ
Zlatá masáž – celosvetový výskum estetickej medicíny preukázal vlastnosti zlata obsiahnutého v přípravkoch určených pre kozmetické ošetrenie. Zlato má protistárnuce a okysličovacie vlastnosti. Má velký vplyv na detoxikáciu a regeneráciu epidermy pokožky. Naše prípravky s 24 karátovým zlatom v sebe zahŕňa všetky přednosti zlata, ktoré garantujú perfektné výsledky ošetrenia.


EXKLUZÍVNA PERLOVÁ MASÁŽ
Oddávna boli perly vysoko cenené nielen ako šperk, ale aj pre svoje vlastnosti katalyzátora života. Terapia využíva vysoko hodnotné minerály, proteíny a aminokyseliny obsiahnuté v prášku z perál. Terapia perlami kombinuje ošetrenie pokožky, ktoré prináša intenzívnu hydratáciu, so zvýšením jemnosti a pružnosti pleti. terapia dodáva väčší tonus, zlepšuje okysličenie pokožky, detoxikáciu. Vďaka obsahu vzácnej perleti zvýrazňuje krásu. 

Psychomasáž
Čo je psychomasáž?

Je to luxusná, triplexná, psychosomatická (doševno-telesná) terapia. Skladá sa teda z verbálnej, reflexnej a manuálnej zložky. Celá filozofia psychomasáže vychádza z definície človeka ako bio-psycho-sociálnej bytosti a jej uspokojovaním potrieb na všetkých týchto úrovniach. Psychomasáž je výlučne profesionálna verbálno-manuálna terapia, komplexná, empatická, celotelová masáž, empatické načúvanie a dôverný rozhovor a poradenstvo s „odborníkom na dušu a telo“.
 
Kto vykonáva psychomasáž a ako a kde sa robí?
Vykonáva ju psychológ - fyzioterapeut (masér). Psychomasáž je ucelený komplex psychologických, verbálnych a manuálnych techník, ktorý prináša najvyšší stupeň relaxácie a uvoľnenia napätia na psychosomatickej úrovni, čiže odstraňuje psychické napätie a telesnú stuhnutosť. Uvoľňuje svalstvo, kĺby, odbúrava únavu, stres, psychické traumy, pôsobí proti depresii, migréne, bolestiam, eliminuje negatívne vplyvy klimaktéria, PMS, zlepšuje činnosť kardio-vaskulárneho systému a blahodarne pôsobí na celú nervovú sústavu. Dalo by sa povedať, že ide o balzam na telo a na dušu („nervy“). Masáž vykonávame v priestoroch u klienta, alebo v priestoroch našej prevádzky aj počas víkendov a sviatkov.


Aká je psychomasáž v praxi?
Celá procedúra trvá 120 minút. Vykonáva sa v polo sede a v ľahu na špeciálnom polohovateľnom lôžku. Začína sa s reflexnou masážou chodidiel, pri ktorej sa vedie dôverný empatický rozhovor, ktorý môže pokračovať aj v nasledujúcej časti terapie. Reflexná masáž uvoľňuje a prekrvuje chodidlá, pôsobí upokojujúco na nervovú sústavu a psychiku, je silný antistresor. Potom sa pokračuje v ľahu masážou celého tela s emulziou, alebo olejom. Terapia končí záverečnou autogénnou relaxáciou. Počas terapie dochádza k úplnému uvoľneniu psychického a telesného napätia, k celkovej úľave, relaxu a načerpania nových síl. Pravidelné absolvovanie psychomasáže Vám pomôže získať psychickú a telesnú homeostázu (rovnováhu), pokoj na „duši“, uvoľnené telo bez stuhnutých a bolestivých miest.


Odporúčania
1) pred terapiou odporúčame absolvovať teplý bylinkový kúpeľ, alebo aspoň teplú sprchu

2) vyhraďte si dostatok času pred a po terapii, odporúčame minimálne 30 minút
3) miestnosť musí byť vetrateľná, vykurovaná, tichá a zabezpečujúca pohodlie a súkromie klienta


DMC Firewall is a Joomla Security extension!
Súbory cookies používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete po kliknutí na tlačidlo viac informácií.