02 4487 2654

Čokoládová masáž - zážitková voňavá masážčokoládová masáž

Exkluzívna procedúra všetkých zmyslov s vôňou pravej čokolády. Masáž so 100% čokoládou... mňam, mňam.

Táto žážitková procedúra je luxusná celotelová masáž, ktorá omladzuje a vyhladzuje pokožku. Svaly budú uvoľnené a odpočinuté. Čokoláda zbavuje tela odumretých buniek, zaschnutej koži a robí ju jemnou a pružnou.Pri tejto terapii zrelaxujete nielen Vaše telo ale aj zmysly a ducha.

čokoládová masážVďaka masáži a zábalu sa do pokožky dostávajú antioxidanty, aminokyseliny, minerálne soli, magnézium, horčík, vápnik, draslík, fosfor a vitamíny, ktoré dodajú telu potrebnú energiu strácajúcu sa každodennými starosťami. Spomaľuje proces starnutia a udržuje pokožku vo výbornom stave. Na svojom tele uvidíte príjemné zmeny, ktoré spôsobí čokoláda svojimi výnimočnými účinkami a vlastnosťami.

Zábal z čokolády účinne bojuje s celulitídou, striami a celkovo pomáha formovať postavu. Okrem zoštíhľujúcich účinkov, podporuje odplavovanie toxických látok z tela, zlepšuje krvný obeh, posilňuje cievne steny.

Podnecuje organizmus k tvorbe endorfínu – „hormónu šťastia“, pôsobí veľmi relaxačne, a preto je čokoládová masáž výborná na odstránenie depresie a stresu.


DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd
Súbory cookies používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete po kliknutí na tlačidlo viac informácií.
Viac informácií Súhlasím