02 4487 2654

Galvanické žehlenie tváre a pokožky tela

je najmodernejšia omladzujúca a regeneračná terapia, procedúra a liečba vrások, celulitídy a ďalších defektov pleti a pokožky na tele.

Galvanické žehlenie je zároveň aj najrýchlejší spôsob, ako dosiahnuť okamžité viditeľné zmeny. Tento revolučný spôsob ošetrenia prinášajú najnovšie vedecké poznatky súčasnej vedy a kozmetického priemyslu. Od dnes môžete mať stále mladú a sviežu pleť, telo bez strií a celulitídy. Od dnes máte možnosť opäť rozžiariť svoju tvár, dekolt aj jednorázovo, keď potrebujete vyzerať "mňam" napríklad na plese, na rokovaní, alebo akejkoľvek inej spoločenskej udalosti. Galvanická žehlička Vám Vašu pleť a pokožku vyčistí, vypne, vyžehlí a rozjasní...

Galvanický prístroj – „žehlička“ na pleť a pokožku tela je jedinečný novo vyvinutý prístroj. Je to hit modernej vedy a súčasného kozmetického priemyslu, ktorým sa dá pleť dokonale hĺbkovo vyčistiť, zjemniť nežiaduce vrásky, pigmentové škvrny a zároveň vyživiť spodné vrstvy tkaniva, kde sa tvoria nové bunky. Galvanické žehlenie tváre a ostatných častí tela je veľmi príjemná, bezbolestná a upokojujúca procedúra.


Zariadenie pracuje na princípe kontrolovaného galvanického prúdu.
• v prvej fáze sa za pomoci špeciálneho čistiaceho gélu pleť hĺbkovo detoxikuje.
• v druhej fáze prenikajú aktívne látky z výživného gélu do hĺbky, kde sa okamžite naviažu a tak ovplyvnia kvalitu novo vznikajúceho tkaniva.
Konečným výsledkom ošetrenia je zjemnenie vrások, spomalenie procesu starnutia, pokožka bude svieža, rozjasnená a viditeľne mladšia.

Výsledky ošetrenia pleti:


Výsledky ošetrenia brucha:


Výsledky ošetrenia lelulitídy:Presvedčte sa sami o okamžitom účinku tejto najmodernejšej skvelej kozmetickej procedúry na Vašej tvári a na pokožke problematických miest Vášho tela.


Our website is protected by DMC Firewall!
Súbory cookies používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete po kliknutí na tlačidlo viac informácií.