02 4487 2654

Galvanické žehlenie tváre a pokožky tela

je najmodernejšia omladzujúca a regeneračná terapia, procedúra a liečba vrások, celulitídy a ďalších defektov pleti a pokožky na tele.

Galvanické žehlenie je zároveň aj najrýchlejší spôsob, ako dosiahnuť okamžité viditeľné zmeny. Tento revolučný spôsob ošetrenia prinášajú najnovšie vedecké poznatky súčasnej vedy a kozmetického priemyslu. Od dnes môžete mať stále mladú a sviežu pleť, telo bez strií a celulitídy. Od dnes máte možnosť opäť rozžiariť svoju tvár, dekolt aj jednorázovo, keď potrebujete vyzerať "mňam" napríklad na plese, na rokovaní, alebo akejkoľvek inej spoločenskej udalosti. Galvanická žehlička Vám Vašu pleť a pokožku vyčistí, vypne, vyžehlí a rozjasní...

Galvanický prístroj – „žehlička“ na pleť a pokožku tela je jedinečný novo vyvinutý prístroj. Je to hit modernej vedy a súčasného kozmetického priemyslu, ktorým sa dá pleť dokonale hĺbkovo vyčistiť, zjemniť nežiaduce vrásky, pigmentové škvrny a zároveň vyživiť spodné vrstvy tkaniva, kde sa tvoria nové bunky. Galvanické žehlenie tváre a ostatných častí tela je veľmi príjemná, bezbolestná a upokojujúca procedúra.


Zariadenie pracuje na princípe kontrolovaného galvanického prúdu.
• v prvej fáze sa za pomoci špeciálneho čistiaceho gélu pleť hĺbkovo detoxikuje.
• v druhej fáze prenikajú aktívne látky z výživného gélu do hĺbky, kde sa okamžite naviažu a tak ovplyvnia kvalitu novo vznikajúceho tkaniva.
Konečným výsledkom ošetrenia je zjemnenie vrások, spomalenie procesu starnutia, pokožka bude svieža, rozjasnená a viditeľne mladšia.

Výsledky ošetrenia pleti:


Výsledky ošetrenia brucha:


Výsledky ošetrenia lelulitídy:Presvedčte sa sami o okamžitom účinku tejto najmodernejšej skvelej kozmetickej procedúry na Vašej tvári a na pokožke problematických miest Vášho tela.


DMC Firewall is a Joomla Security extension!
Súbory cookies používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete po kliknutí na tlačidlo viac informácií.