02 4487 2654

Medová detoxikačná masáž - sladký relax

medová masáž
Masáž včelím medom odstraňuje z tela usadeniny, ktoré sa počas života nahromadili v hlbokých tkanivách okolo celej chrbtice , kĺbov a kostí, kde sa nachádzajú najdôležitejšie nervové zakončenia ovplyvňujúce väčšinu orgánov v tele. Sú to usadeniny z potravín, liekov, okolitého prostredia a telo sa ich nevie zbaviť vlastnými vylučovacími orgánmi.

Počas masáže sa toxíny vyplavujú na kožu a podobajú sa „žuvačkovej hmote“. Med obnovuje prirodzenú detoxikačnú schopnosť organizmu, navyše minerály pokožku vyživujú a zároveň pôsobia ako peeling – zjemňujú ju a hydratujú. Po masáži cítite príjemné teplo, pokožka je silne prekrvená a prekrvenie môže spôsobovať jemnú bolesť. Prípadná svalová únava zvyčajne na ďalší deň ustúpi.

 

   

 

medová masážMasáž medom je vhodná pri bolestiach hlavy, chronickej únave, pri ťažkostiach zaspávania, pri depresiách, alergii, reumatických ochoreniach svalov a kĺbov, artróze, žalúdočných a črevných poruchách, plesňových ochoreniach a chronickej nádche. Je výborná aj pre fajčiarov, ktorí svoj organizmus a teda aj pokožku zaťažuje navyše splodinami z cigaretového dymu.

Účinne pomáha aj pri menštruačných potiažach, pečeňových ochoreniach, pri ochabovaní vitality a výkonnosti, poruchách slinivky brušnej, slabosti ľadvín, poruchách plodnosti a potencie, po operáciách.
Je výborná aj pre fajčiarov, ktorí svoj organizmus a teda aj pokožku zaťažuje navyše splodinami z cigaretového dymu.


Our website is protected by DMC Firewall!
Súbory cookies používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete po kliknutí na tlačidlo viac informácií.