02 4487 2654

TOP EXCLUSIVE MASÁŽ
ZLATO, PERLY, DIAMANTY

zlatá masážMasáž TOP EXCLUSIVE je najmodernejšia a zároveň najluxusnejšia  masáž pre najnáročnejších klientov, ktorí si vedia dopriať to najlepšie z najlepšieho, Táto terapia využíva najnovšie prípravky súčasného moderného kozmetického priemyslu a nových vedeckých objavov a poznatkov vedy. Pri terapii sa  používajú najluxusnejšie kozmetické krémy, peelingy a masky so časticami zlata, perál a diamantov.

TOP EXCLUSIVE je top luxus pre Vaše telo a Vášho duch. Ak máte radi výnimočné veci a chcete byť stále mladí, zdraví a krásni tak je táto luxusná terapia práve pre Vás.LUXUSNÁ ZLATÁ MASÁŽ

Zlatá masáž – celosvetový výskum estetickej medicíny preukázal vlastnosti zlata obsiahnutého v prípravkoch určených pre kozmetické ošetrenie. Zlato má protistárnuce a okysličovacie vlastnosti. Má veľký vplyv na detoxikáciu a regeneráciu epidermy pokožky. Naše prípravky s 24 karátovým zlatom v sebe zahŕňa všetky prednosti zlata, ktoré garantujú perfektné výsledky ošetrenia.


EXKLUZÍVNA PERLOVÁ MASÁŽ

Oddávna boli perly vysoko cenené nielen ako šperk, ale aj pre svoje vlastnosti katalyzátora života. Terapia využíva vysoko hodnotné minerály, proteíny a aminokyseliny obsiahnuté v prášku z perál. Terapia perlami kombinuje ošetrenie pokožky, ktoré prináša intenzívnu hydratáciu, so zvýšením jemnosti a pružnosti pleti. terapia dodáva väčší tonus, zlepšuje okysličenie pokožky, detoxikáciu. Vďaka obsahu vzácnej perleti zvýrazňuje krásu.


Our website is protected by DMC Firewall!
Súbory cookies používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete po kliknutí na tlačidlo viac informácií.