02 4487 2654

Kyslíková rozprašovacia kozmetika

kyslíková kozmetikaJe to jedinečná terapia pre Vašu unavenú pleť a pokožku. OXI - Kozmetika je luxusné kozmetické ošetrenie tváre, dekoltu, ale aj ďalších častí pokožky na Vašom tele. Vykonáva sa prostredníctvom špeciálneho kyslíkového koncentrátora a ručne vyrobenej kyslíkovej sklenenej pištole. Pristroj vyrába 97% sterilný kyslík. Spolu s destilovanou vodou a aktivačnými oxi - roztokmi je veľmi jemná na pocit, ale pritom veľmi intenzívne a s terapeutickým účinkom pôsobí až v najhlbších úrovniach tkaniva pokožky.

Kyslíková inhalačná terapia TREA OXI

Čo je TREA OXI, ako pôsobí a pre koho je určená?

Je to úplne nová liečebná metóda,  jedinečná liečba kyslíkom. Je to predovšetkým intenzívna profilaxia organizmu (prečistenie), prevencia a pomoc pri ochoreniach srdca, mozgových príhodách, alergiách, zlepšuje imunitu a zvyšuje energetický potenciál organizmu. Kyslíková terapia urýchľuje proces regenerácie a na napomáha procesu doliečovania.

KYSLÍKOVÁ ROZPRAŠOVACIA KOZMETIKA TREA OXI

Pekná pleť, zdravá pleť
Pekná pleť vyžaruje sviežosť a mladosť, je jemná a hebká. Preto neexistuje hádam nikto, kto by chcel tento stav zmeniť. Šance k dosiahnutiu uvedeného existujú, pretože naša pleť obsahuje zvláštnu obnovovaciu schopnosť (regeneráciu). Stále sa tvoria nové kožné bunky a staré sa odstraňujú.

Pokiaľ zostáva zachovaná rovnováha medzi tvorbou a zánikom buniek, aj krása pleti pretrváva dlhú dobu. Tento pomer narúšajú

Our website is protected by DMC Firewall!
Súbory cookies používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete po kliknutí na tlačidlo viac informácií.