02 4487 2654

Kyslíková rozprašovacia kozmetika

kyslíková kozmetikaJe to jedinečná terapia pre Vašu unavenú pleť a pokožku. OXI - Kozmetika je luxusné kozmetické ošetrenie tváre, dekoltu, ale aj ďalších častí pokožky na Vašom tele. Vykonáva sa prostredníctvom špeciálneho kyslíkového koncentrátora a ručne vyrobenej kyslíkovej sklenenej pištole. Pristroj vyrába 97% sterilný kyslík. Spolu s destilovanou vodou a aktivačnými oxi - roztokmi je veľmi jemná na pocit, ale pritom veľmi intenzívne a s terapeutickým účinkom pôsobí až v najhlbších úrovniach tkaniva pokožky.

Kyslíková inhalačná terapia TREA OXI

Čo je TREA OXI, ako pôsobí a pre koho je určená?

Je to úplne nová liečebná metóda,  jedinečná liečba kyslíkom. Je to predovšetkým intenzívna profilaxia organizmu (prečistenie), prevencia a pomoc pri ochoreniach srdca, mozgových príhodách, alergiách, zlepšuje imunitu a zvyšuje energetický potenciál organizmu. Kyslíková terapia urýchľuje proces regenerácie a na napomáha procesu doliečovania.

KYSLÍKOVÁ ROZPRAŠOVACIA KOZMETIKA TREA OXI

Pekná pleť, zdravá pleť
Pekná pleť vyžaruje sviežosť a mladosť, je jemná a hebká. Preto neexistuje hádam nikto, kto by chcel tento stav zmeniť. Šance k dosiahnutiu uvedeného existujú, pretože naša pleť obsahuje zvláštnu obnovovaciu schopnosť (regeneráciu). Stále sa tvoria nové kožné bunky a staré sa odstraňujú.

Pokiaľ zostáva zachovaná rovnováha medzi tvorbou a zánikom buniek, aj krása pleti pretrváva dlhú dobu. Tento pomer narúšajú

DMC Firewall is a Joomla Security extension!
Súbory cookies používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete po kliknutí na tlačidlo viac informácií.