02 4487 2654

KYSLÍKOVÁ ROZPRAŠOVACIA KOZMETIKA TREA OXI

Pekná pleť, zdravá pleť
Pekná pleť vyžaruje sviežosť a mladosť, je jemná a hebká. Preto neexistuje hádam nikto, kto by chcel tento stav zmeniť. Šance k dosiahnutiu uvedeného existujú, pretože naša pleť obsahuje zvláštnu obnovovaciu schopnosť (regeneráciu). Stále sa tvoria nové kožné bunky a staré sa odstraňujú.

Pokiaľ zostáva zachovaná rovnováha medzi tvorbou a zánikom buniek, aj krása pleti pretrváva dlhú dobu. Tento pomer narúšajú

rôzne faktory : škodlivé látky, stres, konzumné jedy, ale aj chyby pri čistení a ošetrovaní našej pokožky (príliš vápenatá voda, alkalické mydlá).

O obraze pokožky svedčí aj pomer medzi tvorbou tukov a vlhkosťou pleti. Len dobre zvlhčená pokožka môže zostať dlho jemná a hebká a zachováva si vzhľad mladosti. Veľmi dôležitá je aj energetická situácia pokožky, pretože regeneračné procesy sú podmienené spotrebou energie. Každé delenie bunky je energetický proces. K tvorbe energie v pokožke je potrebný kyslík. Len  optimálny kyslíkový potenciál je schopný vyrobiť energiu z prírodných látok. Avšak kyslík je len jednou časťou regeneračného procesu, ostatné látky ako vitamíny, minerálne látky, stopové prvky ako aj podporné faktory : aloe vera sa tiež podieľajú na tomto procese. Z uvedeného vyplýva, že zdravá pokožka má rôznorodé nároky.
Terapia TREA OXI - kyslíková rozprašovacia kozmetika svojim šetrným a príjemným spôsobom tieto rôznorodé nároky spĺňa a pomáha zachovávať, resp. nachádzať prírodnú rovnováhu.

Čo je kyslíková rozprašovacia kozmetika a ako sa vykonáva ?

Kyslíková rozprašovacia kozmetika TREA OXI sa aplikuje pomocou kyslíkového koncentrátora, ktorý produkuje sterilný kyslík. Kyslík je pod tlakom vháňaný do kyslíkovej rozprašovacej pištole, kde sa zmiešava so sterilnou vodou a aktivačným roztokom. Takto vzniká silná energetická, vitamínová, kyslíková para. Má nižšiu teplotu. Túto substanciu aplikujeme na pokožku pomocou kyslíkovej pištole asi zo vzdialenosti 3 cm miernymi krúživými pohybmi. Tlak kyslíka a pary vytvorí na pokožke malú jamku, ako pri jemnej mikromasáži.

Ako pôsobí na pokožku ?

Naša pokožka má neuveriteľnú schopnosť pravidelne sa obnovovať. K tomu potrebuje veľa energie, ale predovšetkým kyslík, pretože bez kyslíka nie je energia. Ani v pokožke nie. Len keď je prítomné veľké množstvo kyslíka, môžu sa živiny a vitálne látky premeniť na energiu. Už okolo 30-ky môžeme zaznamenať deficit kyslíka, a to i napriek tomu, že naša pokožka dýcha. Tento nedostatok sa prejavuje : pokožka vyzerá unavene a zvädnuto, špeciálne na tvári sa začnú ukazovať prvé vrásky...S TREA OXI kyslíkovo-rozprašovacou kozmetikou dostane pokožka tváre sviežu kyslíkovú sprchu, ktorá vyvolá jednoznačný  energický šok. Už po prvej aplikácii sa obnovia sviežosť a napätosť, človek sa vo vlastnej koži cíti ako znovuzrodený. Terapia má tonizačný, čistiaci, hyperemický, čiže prekrvujúci, vyživovací, hydratačný protivráskový účinok: Terapia dáva pokožke zdravý, svieži a mladistvý vzhľad.

Na aké časti tela sa kyslíková rozprašovacia kozmetika aplikuje?

Touto terapiou najčastejšie ošetrujeme tvár, dekolt, brucho, zadok a stehná.

Prečo práve tieto časti ?

Pretože sú najčastejšie vidieť, a ženy chcú vyzerať stále mlado a dobre. Ale je možné ošetrovať pokožku kdekoľvek na našom tele, trebárs aj na chrbte. Kyslíková rozprašovacia kozmetika má aj silné liečebno terapeutické, regeneračné a hojivé účinky. Je to terapia, takže ošetrenie pokožky nemusí mať len kozmetický charakter, ale možno ňou regenerovať pooperačné jazvy po rôznych chirurgických zákrokoch, čím sa dosahuje skrátenie doby rekonvalescencie a a jazvy sú menšie a kvalitnejšie preepitelizované. Terapia pozitívne pôsobí aj na strije, celulitídu, starecké škvrny, akné, vrásky a iné defekty kože.

Aké pocity vyvoláva táto terapia ?

Kyslíková rozprašovacia kozmetika TREA OXI má chladivý účinok. Je veľmi príjemná, nebolestivá, pôsobí veľmi upokojujúco. Má silný antistresový a antidepresívny účinok. Niekedy vyvolá u pacienta driemoty či spánok. Po skončení terapie sa na niekoľko sekúnd dostaví príjemný hrejivý pocit, ktorý postupne odoznie. Pokožka je napnutá má skvelú farbu, obrysy tváre pôsobia zdravou plnosťou.


TREA OXI - rozprašovacia kyslíková kozmetika

Atraktívnejšia s novou kozmetikou na báze rozprašovania kyslíka.Energetická ofenzíva pre peknú pleť.
Naša pokožka slúži ako zrkadlo celého tela, preto chceme, aby dlho zostala mladá, atraktívna a ošetrovaná. Naša pokožka má neuveriteľnú schopnosť sa pravidelne obnovovať. K tomu potrebuje veľa energie, ale predovšetkým kyslík, pretože bez kyslíka nie je energia. Ani v pokožke nie. Len keď je prítomné veľké množstvo kyslíka, môžu sa živiny a vitálne látky premeniť na energiu. Už okolo 30-ky môžeme zaznamenať deficit kyslíka, a to i napriek tomu, že naša pokožka dýcha. Tento nedostatok sa prejavuje : pokožka vyzerá unavene a zvädnuto, špeciálne na tvári sa začnú ukazovať prvé vrásky...S TREA OXI kyslíkovo-rozprašovacou kozmetikou dostane pokožka tváre sviežu kyslíkovú sprchu, ktorá vyvolá jednoznačný  energický šok. Už po prvom použití sa obnovia sviežosť a napätosť, človek sa vo vlastnej koži cíti ako znovuzrodený.


Koncentrovaný kyslík a špeciálne vitamíny - studňa mladosti pre Vašu pokožku.

Kyslík môže plne rozvinúť svoju oživovaciu silu smerom k energii len vtedy, ak sú bohato zastúpené aj špeciálne vitálne látky, ako napr. vitamíny A, C, a E . V Oxicur kyslíkovo-rozprašovacej kozmetike je koncentrovaný kyslík nosným médiom pre tieto vybrané vitamíny a ostatné účinné látky, ako napr. kolagén, elastín, aloe vera, ktoré sa nachádzajú v tekutom stave. Tieto sú pomocou rozstrekovača jemne rozptylované na oblasť tváre a dekoltu. Takto sa priamo dostane kyslík a účinné látky na pokožku. Účinnejšie to asi už nejde. Jemný tlak sprchovacieho prúdu bohatého na kyslík pôsobí nielen veľmi príjemne, ale stará sa o to, aby pokožka lepšie prijala rozstrekované vitálne a účinné látky. Dôležité je, aby bol koncentrovaný kyslík dodávaný pod optimálnym tlakom /cca 1 bar./, čím sa v rozstrekovači optimálne premiešajú a zahmlia vitamíny a účinné látky. Rozstrekovaný kyslík sa takto dostane do úst a nosa, čím sa vlastne dostane do celého tela a zlepší sa zásobovanie organizmu kyslíkom. Kyslík  je prírodný prvok. Preto je aj kyslíkovo-rozprašovacia kozmetika úplne prírodná záležitosť. Kyslík neobsahuje žiadny alergénny potenciál, preto sa môže táto kúra aplikovať pri každom druhu pleti a v každom veku. Žiadny zázrak teda, keď bude Vaša pokožka potom krajšia, viditeľne hladšia a jemnejšia a bude vyžarovať viacej sviežosti. Doprajte si aj Vy nezameniteľný zážitok Oxicur-rosprašovacej kozmetiky.

Kyslíkovo-rozprašovacia kozmetika nenarúša bežné a rozšírené systémové ošetrovanie pleti.  Naopak, celá rada výrobkov pre pestovanie pleti  môže pozitívny efekt kyslíkovo-striekacieho ošetrenia  zosilniť a podporiť zotrvanie sviežosti a napätia pleti medzi jednotlivými ošetreniami. Čistenie, tonizovanie, ochrana a výživa - to sú podstatné komponenty účelného pestovacieho reťazca. Čistiace mlieko, krémový peeling, čistiaca voda, denný a nočný krém sú pre tento účel požadované a známe produkty.
Špeciálne pre domáce použitie Vám ponúkame kompletný ošetrujúci program.Citeľne hladšia, viditeľne krajšia pleť

Všetkých päť produktov je pripravených priamo pre kyslíkovo-rozprašovaciu kozmetiku.  Základné látky denného krému sú vitamíny A, E a C. Spolu s obsahom koenzýmu Q 10 a vzácnou kyselinou hyaluronovou je denný a nočný krém jedinečný ako kozmetický výživný a ošetrujúci produkt. Kyselina hyaluronová podporuje tvorbu elastínu a kolagénu, Q 10 je výborný antioxidant a zároveň je spoluzodpovedný za energickú výkonnosť buniek, aktivuje bunkové dýchanie, spomaľuje starnutie pokožky vracia pleti jas a sviežosť.

Vitamíny a koenzým Q 10 tvoria ošetrujúcu jednotku TREA OXI.

Tieto sú zvláštnosťou a obsahujú vitamíny ako extrémne malé čiastočky, t. z. , že sú blízke prirodzenému kyslému prostrediu pokožky a sú výnimočne kompatabilné. Sanddorn-olej, ktorý sa v nich nachádza, podporuje prirodzenú obnovu.


DMC Firewall is a Joomla Security extension!
Súbory cookies používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete po kliknutí na tlačidlo viac informácií.