02 4487 2654

Darčekové poukážky sú jedinečný a originálny nápad na osobný darček, pre blízku osobu, rodinných príslušníkov, priateľov a známych. Darčekovu poukážku je možné použiť ako platidlo v našom zdravotníckom zariadeni TREA na nákup tovaru, terapií, procedúr a služieb, ktoré v ňom poskytujeme svojim pacientom a klientom.

PERMANENTKY TREA 

  • Permanentka 10 - zaplaťte 10 procedúr a jedenástu dostanete od nás ako darček
  • Permanentka (Kredit) - vytvorte si kredit a po celý rok z neho môžete čerpať. Naša spoločnosť Vám ako darček navýši Vami zaplatený kredit o 10%
  • Permanentka celoročná - kúpte si celoročnú permanentku so zľavou 10%.

Permanentky sú veľmi vhodný darček pre Vašich najbližších.

VYDAVATEĽSTVO TOBIÁŠ

Od jesene 2013 môžete v ponuke našich produktov nájsť aj knihy a pracovné zošity od vydavateľstva TOBIÁŠ s.r.o. Predovšetkým sa jedná o materiály určené na reedukáciu (nápravu, nácvik oslabených zručností) porúch učenia, ako dyslexia, dysgrafia, dysortografia a dyskalkúlia a materiály určené pre predškolákov k nácviku kľúčových zručností potrebných pre nástup do školy. Pri každom produkte je uvedený stručný popis, z ktorého odborník, či laik môže posúdiť vhodnosť ponúkaného materiálu pre konkrétne dieťa. Zo širokej ponuky vydavateľstva Tobiáš sme vybrali materiály, ktoré sú použiteľné aj u slovenskej populácie detí a s ktorými v našej praxi dosahujeme výborné výsledky. Okrem spomínaných materiálov ponúkame aj zdravotnícku literatúru, prevažne so zameraním na otorhinolaryngológiu. Viac nájdete v našom E-SHOPE.

Rehabilitačné pomôcky

Aj tieto produkty si môžete nakúpiť u nás a našom internetovom obchode TREA - SHOP.
Z našej ponuky si môžete vybrať?

JUST - kozmetika, esencie, oleje, krémy

vitamíny potravinové doplnky a zdravé potraviny NAHRIN.


Aj tieto produkty si môžete nakúpiť u nás a našom internetovom obchode  TREA-SHOP... a za skvelé ceny. Nájdete tam všetky informácie súvisiace s týmito jedinečnými prírodnými produktami.

 FINCLUB - Výživové doplnky

Prírodné doplnky výživy (vitamíny, minerály, výťažky z rastlín a žívočíchov, multivitamíny z Fínska. Prírodná kozmetika. Prírodné čistiace a ošetrujúce prostriedky.

Zaručujú kvalitu preverenú 15-ročnými skúsenosťami na trhu. Ponúkajú najlepšie výživové doplnky z Fínska. Produkty vyberajú odborníci z Lekárskeho grémia. Môžete využiť bezplatnú poradenskú službu našich špecialistov. Výživové doplny FINCUB sa distribuujú v siedmich krajinách EU.LUXUSNÉ ŽELATÍNOVÉ KÚPELE A KOZMETIKA OD GELICITY Ltd.

kúpeľová želatínaGELICITY Ltd. je anglický výrobca krémových želatínových prísad do kúpeľa, exfoliačnej a ošetrujúce kozmetiky na pleť a pokožku. Sú to najnovšie výrobky súčasného kozmetického priemyslu. Tieto produkty nemajú na svete konkurenciu. Sú jediné a jedinečné na súčasnom svetovom trhu. Naša spoločnosť je jediným distribútorom produktov na území Slovenskej a Českej republiky. Trea spol. s r.o. je zmluvný partner GELICITY Ltd. s exkluzívnymi distribučnými právami.

Love Jelly

love jellyLuxusné k
rémové želatínové celotelové kúpele pre zaľúbených - doprajte si romantické chvíle vo vani a vo dvojici. Želé pohladí vašu pokožku, zmyselná vôňa vanilky Vás naladí na spoločnú vlnu vášne a lásky.


Love Jelly je skvelý spôsob, ako získať radosť  z kúpeľa a ešte lepší s

Gelli Play & Messy Play Želatínové kúpele pre deti.
gelii play
Skvelá hračka do bazéna, do vane a do lavóra, deti si ju zamilujú.


Skvelú zábavu zažijete aj s MESSY PLAY a GELLI PLAY.
Vaše deti budú túto skvelú hru so "SLIZOM"-želatínou
milovať. Stačí len nasypať do nádoby a "sranda" začína.

Gelli Baff - Úžasná detská hračka do vane a do detského bazéna - želatína do kúpeľa

gelli baffKrémové želatínové kupele pre Vaše deti. Gelli Baff je skvelá a neopakovateľlá zábava vo vani! Vaše deti ešte nikdy predtým nezažili takú vodnú hračku. Vyskúšajte a doprajte im ju. Zamilujú si ju hneď na prvý raz.

Gelii Baff zmení vodu na "SLIZ"...
... a znovu na vodu!
Zmeňte kúpanie na hru s Gelli Baff Gelli Baff je bezpečný, veselý a deti ho milujú. Gelli Baff nezašpiní Vaše koberce ani deti.

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd
Súbory cookies používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete po kliknutí na tlačidlo viac informácií.