02 4487 2654

Darčekové poukážky sú jedinečný a originálny nápad na osobný darček, pre blízku osobu, rodinných príslušníkov, priateľov a známych. Darčekovu poukážku je možné použiť ako platidlo v našom zdravotníckom zariadeni TREA na nákup tovaru, terapií, procedúr a služieb, ktoré v ňom poskytujeme svojim pacientom a klientom.

PERMANENTKY TREA 

  • Permanentka 10 - zaplaťte 10 procedúr a jedenástu dostanete od nás ako darček
  • Permanentka (Kredit) - vytvorte si kredit a po celý rok z neho môžete čerpať. Naša spoločnosť Vám ako darček navýši Vami zaplatený kredit o 10%
  • Permanentka celoročná - kúpte si celoročnú permanentku so zľavou 10%.

Permanentky sú veľmi vhodný darček pre Vašich najbližších.

VYDAVATEĽSTVO TOBIÁŠ

Od jesene 2013 môžete v ponuke našich produktov nájsť aj knihy a pracovné zošity od vydavateľstva TOBIÁŠ s.r.o. Predovšetkým sa jedná o materiály určené na reedukáciu (nápravu, nácvik oslabených zručností) porúch učenia, ako dyslexia, dysgrafia, dysortografia a dyskalkúlia a materiály určené pre predškolákov k nácviku kľúčových zručností potrebných pre nástup do školy. Pri každom produkte je uvedený stručný popis, z ktorého odborník, či laik môže posúdiť vhodnosť ponúkaného materiálu pre konkrétne dieťa. Zo širokej ponuky vydavateľstva Tobiáš sme vybrali materiály, ktoré sú použiteľné aj u slovenskej populácie detí a s ktorými v našej praxi dosahujeme výborné výsledky. Okrem spomínaných materiálov ponúkame aj zdravotnícku literatúru, prevažne so zameraním na otorhinolaryngológiu. Viac nájdete v našom E-SHOPE.

Rehabilitačné pomôcky

Aj tieto produkty si môžete nakúpiť u nás a našom internetovom obchode TREA - SHOP.
Z našej ponuky si môžete vybrať?

JUST - kozmetika, esencie, oleje, krémy

vitamíny potravinové doplnky a zdravé potraviny NAHRIN.


Aj tieto produkty si môžete nakúpiť u nás a našom internetovom obchode  TREA-SHOP... a za skvelé ceny. Nájdete tam všetky informácie súvisiace s týmito jedinečnými prírodnými produktami.

 FINCLUB - Výživové doplnky

Prírodné doplnky výživy (vitamíny, minerály, výťažky z rastlín a žívočíchov, multivitamíny z Fínska. Prírodná kozmetika. Prírodné čistiace a ošetrujúce prostriedky.

Zaručujú kvalitu preverenú 15-ročnými skúsenosťami na trhu. Ponúkajú najlepšie výživové doplnky z Fínska. Produkty vyberajú odborníci z Lekárskeho grémia. Môžete využiť bezplatnú poradenskú službu našich špecialistov. Výživové doplny FINCUB sa distribuujú v siedmich krajinách EU.LUXUSNÉ ŽELATÍNOVÉ KÚPELE A KOZMETIKA OD GELICITY Ltd.

kúpeľová želatínaGELICITY Ltd. je anglický výrobca krémových želatínových prísad do kúpeľa, exfoliačnej a ošetrujúce kozmetiky na pleť a pokožku. Sú to najnovšie výrobky súčasného kozmetického priemyslu. Tieto produkty nemajú na svete konkurenciu. Sú jediné a jedinečné na súčasnom svetovom trhu. Naša spoločnosť je jediným distribútorom produktov na území Slovenskej a Českej republiky. Trea spol. s r.o. je zmluvný partner GELICITY Ltd. s exkluzívnymi distribučnými právami.

Love Jelly

love jellyLuxusné k
rémové želatínové celotelové kúpele pre zaľúbených - doprajte si romantické chvíle vo vani a vo dvojici. Želé pohladí vašu pokožku, zmyselná vôňa vanilky Vás naladí na spoločnú vlnu vášne a lásky.


Love Jelly je skvelý spôsob, ako získať radosť  z kúpeľa a ešte lepší s

Gelli Play & Messy Play Želatínové kúpele pre deti.
gelii play
Skvelá hračka do bazéna, do vane a do lavóra, deti si ju zamilujú.


Skvelú zábavu zažijete aj s MESSY PLAY a GELLI PLAY.
Vaše deti budú túto skvelú hru so "SLIZOM"-želatínou
milovať. Stačí len nasypať do nádoby a "sranda" začína.

Gelli Baff - Úžasná detská hračka do vane a do detského bazéna - želatína do kúpeľa

gelli baffKrémové želatínové kupele pre Vaše deti. Gelli Baff je skvelá a neopakovateľlá zábava vo vani! Vaše deti ešte nikdy predtým nezažili takú vodnú hračku. Vyskúšajte a doprajte im ju. Zamilujú si ju hneď na prvý raz.

Gelii Baff zmení vodu na "SLIZ"...
... a znovu na vodu!
Zmeňte kúpanie na hru s Gelli Baff Gelli Baff je bezpečný, veselý a deti ho milujú. Gelli Baff nezašpiní Vaše koberce ani deti.

DMC Firewall is a Joomla Security extension!
Súbory cookies používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete po kliknutí na tlačidlo viac informácií.