02 4487 2654

CHRÁNENÁ DIELŇA

Náhradné plnenie zamestnávania
povinného podielu občanov so zdravotným postihnutím.

Náhradné plnenie v zmysle zákona NR SR č. 5/2004 Z.z. o službách zamestnanosti v znení neskorších predpisov.

Citovaný zákon udeľuje organizáciám povinnosť zamestnávať občanov so ZP v pomere povinného podielu na počet všetkých zamestnancov, a to 3,2 % občanov so ZP z celkového počtu všetkých zamestnancov. V prípade, že si organizácia túto zákonnú povinnosť neplní, musí každoročne odvádzať príslušnému úradu práce odvody vo výške 0,9-násobku celkovej ceny práce podľa § 49 ods. 4 vypočítanej z priemernej mzdy zamestnanca v hospodárstve Slovenskej republiky za prvý až tretí štvrťrok kalendárneho roka, ktorý predchádza kalendárnemu roku.

Vitamínové a výživové doplnky
(prírodné vitamíny, výžažky z rastlín a živočícho, minerály a multi-suplementy)

Predaj vitamínových balíčkov, alebo samostatných balení vitamínov a potravinových doplnkov pre Vašich zamestnancov formou náhradného plnenia.

Kancelárske služby
PC a kancelárska technika a spotrebný materiál (kancelársky papier, tonery do tlačiarní a pod.).


Tlač firemných dokumentov:

  • hlavičkový papier
  • obálky
  • formuláre
  • tlačivá

Firemné akcie, večierky (eventy)

Pre firmy zorganizujeme nižšie uvedené firemné akcie, udalosti a aktivity. Zabezpečíme moderovanie prostredníctvom známych osobností zo slovenského a českého show - business-u. Prípadne prostredníctvom našej produkčnej a reklamnej agentúry zrealizujeme tieto podujatia "NA KĽÚČ" a "NA MIERU" podľa predstáv a potrieb objednávateľa.

Reklamná činnosť formou náhradného plnenia
(chránená dielňa)

V našej chránenej dielni Vám zabezpečíme výrobu reklamných a propagačných predmetov s logom Vašej firmy podľa Vašich predstáv a požiadaviek.

Služby zdravotnej starostlivosti
Fyziatria, balneológia a liečebná rehabilitácia


V zmysle náhradného plnenia Vám oskytneme služby FBLR - rehabilitácia (viď. sekcia  REHABILITÁCIA prostredníctvom permanentiek do nášho Neštátneho Zdravotníckeho Zariadenia TREA, alebo vo vhodných priestoroch klienta, počas celého roku, alebo jednorázovo pre celé kolektívy, alebo pre jednotlivcov.

Psychologické služby
formou náhradného plnenia

Naše zdravotnícke zariadenie poskytuje tieto služby aj v zmysle náhradného plnenia ako jediné zariadenie na Slovoensku v oblasti dopravnej psychológie, organizačno-pracovnej psychológie, poradenskej psychológie, psychológie reklamy, psychológie firmy, ale aj psychoterapie.

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd
Súbory cookies používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete po kliknutí na tlačidlo viac informácií.