02 4487 2654

 PSYCHOLOGICKÉ A FYZIATRICKÉ CENTRU TREA
NZZ TREA
Naša spoločnosť TREA spol. s r.o. prevádzkuje od 10. januára 2000, Neštátne Zdravotnícke Zariadenie TREA
so sídlom na Kadnárovej 15, 831 52 Bratislava. V NZZ TREA poskytujeme služby zdravotnej starostlivosti v medicínskom odbore fyziatria, balneológia  liečebná rehabilitácia (FBLR), a klinická, dopravná, poradenská a pracovná psychológia a psychoterapia.V roku 2001 získala naša spoločnosť licenciu MZ SR na poskytovanie služieb zdravotníckej  starostlivosti.

V tom istom roku sme začali prevádzkovať
Distribučné centrum FINCLUB, v ktorom ponúkame širokú paletu vynikajúcich  fínskych prírodných vitamínov, minerálov, výťažkov z rastlín a živočíchov a potravinových doplnkov výživy, na podporu celkového fyzického a psychického zdravia. Tieto produkty si môžete zakúpiť priamo v našom centre, alebo v našom internetovom obchode TREA - SHOP.


Od januára 2002 predávame skvelé švajčiarske  výživové a kozmetické prírodné prípravky od spoločnosti JUST. Aj tieto produkty si môžete zakúpiť priamo v našom centre, alebo v našom internetovom obchode TREA - SHOP.

Od roku 2002 sme  Distribučné Centrum rozšírili o distribúciu  korekčných zdravotníckych a rehabilitačných pomôcok.

chránená dielňaPočas pôsobenia našej spoločnosti sme do dnešného dňa zriadili vo svojich prevádzkach tri chránené dielne, v ktorých zamestnáva občanov so zdravotným postihnutím (ZP). Títo občania pracujú v zdravotníckom zariadení TREA ako maséri, recepčné, upratovačky, alebo v reklamnej agentúre, kde vyrábajú reklamne a propagačné predmety, repliky obrazov a pripravujú eventy a firemné akcie.

V NZZ TREA máme stále niečo nové. Nestagnujeme a nespíme na vavrínoch. Sme vždy o niekoľko krokov pre ostatnými.

Gelicity - SlovenskoV máji 2011 sme podpísali exkluzívnu zmluvu o distribučných právach na predaj unikátnych produktov anglickej spoločnosti GELICITY Ltd. na území Slovenskej a Českej republiky. Táto fabrika vyrába krémové želatínové prísady do kúpeľa a a exfoliačnú, ošetrujúcu kozmetiku. Tieto skvelé produkty už predávame v našom internetovom obchode TREA - SHOP.

Od roku 2010 ponúkame najkvalitnejšie nemecké stoličky SWOPPER, SWOPSTER, MUVMAN a 3Dee, ktoré zabezpečujú zdravý dynamický sed tzv. swopovanie, alebo variabilné sedenie. Tieto patentované a unikátne stoličky pre dospelých a deti si taktiež môžete zakúpiť priamo v našom centre, alebo v našom internetovom obchode TREA - SHOP.
Prevádzka nášho Neštátneho Zdravotníckeho Zariadenia TREA patrí k najlepšie vybaveným rehabilitačným a psychologickým ambulanciám a zariadeniam s najširšou škálou terapií a procedúr s netradičným interiérom. Prevádzka je bezbariérová s vlastným parkoviskom a s najdlhšími prevádzkovými hodinami.

  

 

PREVÁDZKOVÉ HODINY:

Pondelok 8:00 hod.  - 16:30 hod.
Utorok 8:00 hod.  - 18:00 hod.
Streda 8:00 hod.  - 18:00 hod.
švtrtok 8:00 hod.  - 18:00 hod.
Piatok 8:00 hod.  - 16:30 hod.
Sobota Na objednávku
Nedeľa Na objednávku

poznámka: objednávky na sobotu a nedeľu sú len pre luxusné procedúry.

TREA spol. s r.o.


Our website is protected by DMC Firewall!
Súbory cookies používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete po kliknutí na tlačidlo viac informácií.
Viac informácií Súhlasím