02 4487 2654

 PSYCHOLOGICKÉ A FYZIATRICKÉ CENTRUM TREA
NZZ TREA
Naša spoločnosť TREA plus s.r.o. prevádzkuje od 10. januára 2000, Neštátne Zdravotnícke Zariadenie TREA
so sídlom na Kadnárovej 15, 831 52 Bratislava. V NZZ TREA poskytujeme služby zdravotnej starostlivosti v medicínskom odbore fyziatria, balneológia  liečebná rehabilitácia (FBLR), a klinická a dopravná psychológia a psychoterapia.V roku 2001 získala naša spoločnosť licenciu MZ SR na poskytovanie služieb zdravotníckej  starostlivosti.

V tom istom roku sme začali prevádzkovať
Distribučné centrum FINCLUB, v ktorom ponúkame širokú paletu vynikajúcich  fínskych prírodných vitamínov, minerálov, výťažkov z rastlín a živočíchov a potravinových doplnkov výživy, na podporu celkového fyzického a psychického zdravia. Tieto produkty si môžete zakúpiť priamo v našom centre, alebo v našom internetovom obchode TREA - SHOP.


Od januára 2002 predávame skvelé švajčiarske  výživové a kozmetické prírodné prípravky od spoločnosti JUST. Aj tieto produkty si môžete zakúpiť priamo v našom centre, alebo v našom internetovom obchode TREA - SHOP.

Od roku 2002 sme  Distribučné Centrum rozšírili o distribúciu  korekčných zdravotníckych a rehabilitačných pomôcok.

chránená dielňaPočas pôsobenia našej spoločnosti sme do dnešného dňa zriadili vo svojich prevádzkach tri chránené dielne, v ktorých zamestnáva občanov so zdravotným postihnutím (ZP). Títo občania pracujú v zdravotníckom zariadení TREA ako maséri, recepčné, upratovačky, alebo v reklamnej agentúre, kde vyrábajú reklamne a propagačné predmety, repliky obrazov a pripravujú eventy a firemné akcie.

V NZZ TREA máme stále niečo nové. Nestagnujeme a nespíme na vavrínoch. Sme vždy o niekoľko krokov pre ostatnými.

Gelicity - SlovenskoV máji 2011 sme podpísali exkluzívnu zmluvu o distribučných právach na predaj unikátnych produktov anglickej spoločnosti GELICITY Ltd. na území Slovenskej a Českej republiky. Táto fabrika vyrába krémové želatínové prísady do kúpeľa a a exfoliačnú, ošetrujúcu kozmetiku. Tieto skvelé produkty už predávame v našom internetovom obchode TREA - SHOP.

Od roku 2010 ponúkame najkvalitnejšie nemecké stoličky SWOPPER, SWOPSTER, MUVMAN a 3Dee, ktoré zabezpečujú zdravý dynamický sed tzv. swopovanie, alebo variabilné sedenie. Tieto patentované a unikátne stoličky pre dospelých a deti si taktiež môžete zakúpiť priamo v našom centre, alebo v našom internetovom obchode TREA - SHOP.
Prevádzka nášho Neštátneho Zdravotníckeho Zariadenia TREA patrí k najlepšie vybaveným rehabilitačným a psychologickým ambulanciám a zariadeniam s najširšou škálou terapií a procedúr s netradičným interiérom. Prevádzka je bezbariérová s vlastným parkoviskom a s najdlhšími prevádzkovými hodinami.

  

 

PREVÁDZKOVÉ HODINY:

Pondelok 8:00 hod.  - 16:30 hod.
Utorok 8:00 hod.  - 18:00 hod.
Streda 8:00 hod.  - 18:00 hod.
švtrtok 8:00 hod.  - 18:00 hod.
Piatok 8:00 hod.  - 16:30 hod.
Sobota Na objednávku
Nedeľa Na objednávku

poznámka: objednávky na sobotu a nedeľu sú len pre luxusné procedúry.

TREA spol. s r.o.


Our website is protected by DMC Firewall!
Súbory cookies používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete po kliknutí na tlačidlo viac informácií.