• Zavolajte nám

  +421 903 575 990
 • TREA plus s.r.o.

  Kadnárova 15, Bratislava
 • Po, Pia

  8:00 -16:30

  Ut, St, Št

  8:00 -18:00

Blog

Blog

Online terapia, online psychológ

Psychologická pomoc na diaľku, a predsa na dosah

 

     Vďaka technológiám sa čoraz viac súkromných či pracovných aktivít presúva do online priestoru. Doba informačných technológií, smartfónov a tabletov priniesla radu možností a príležitostí, ktoré nám uľahčujú každodenné povinnosti. Otvára sa s nimi priestor, ako ich využiť v prospech človeka, uľahčiť každodenný život a podať pomocnú ruku v ťažkých chvíľach. Takýto priestor pre úľavu od trápenia ponúka aj online psychoterapia a poradenstvo.

Psychická spôsobilosť a zbrojný preukaz

Psychotesty krok za krokom

 

Rozhodli ste sa zaobstarať zbrojný preukaz a potrebujete psychickú spôsobilosť od klinického psychológa? Zdá sa vám celý proces komplikovaný a chaotický? Hľadáte jednoduchý návod, ako prejsť celým procesom vyšetrenia? Tak potom ste na správnom mieste! Pomôžeme vám zorientovať sa v celom procese a nakoniec budete možno prekvapení, aké to bolo celé naozaj jednoduché.

Zbrojný preukaz, ako na to?

Sprievodca vybavením zbrojného preukazu

 

Chceli by ste sa stať poľovníkom alebo športovým strelcom? Máte vášeň v zberateľstve či potrebujete zbraň na výkon povolania? Možno chcete mať väčší pocit bezpečia či ochrániť seba, rodinu a svoj majetok. Akýkoľvek dôvod máte, na to, aby ste získali zbrojný preukaz potrebujete spraviť niekoľko krokov. Akých? Tie si stručne ale výstižne priblížime v nasledujúcom článku. Zorientujú vás v tom, čo, kedy, kde a ako vybaviť za účelom získania zbrojného preukazu.

TREA plus s.r.o.

Psychologické centrum
Fyziatrické centrum
Chránená dieľňa
Náhradné plnenie
Detská poradňa SCŠPP
Psychológ na dosah
Školiace centrum
Vitamíny, kozmetika, knihy

IČO: 524 11 028
DIČ: 2121027535

Kontaktujte nás

Opýtajte sa nás

Pole je povinné.
Pole je povinné.
Pole je povinné.
Používame Cookies
Súbory cookies používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete po kliknutí na tlačidlo viac informácií.
DMC Firewall is a Joomla Security extension!