Objednávkový formulár

Toto pole je povinné.
Toto pole je povinné.
Toto pole je povinné.
Toto pole je povinné.
Toto pole je povinné.

Rýchly kontakt

Ordinačné hodiny

 • Pondelok: 08:00 - 16:30
 • Utorok: 08:00 - 18:00
 • Streda: 08:00 - 18:00
 • Štvrtok: 08:00 - 18:00
 • Piatok: 08:00 - 16:30
 • Sobota: zatvorené
 • Nedeľa: zatvorené
Image

Zázvorová masáž

je luxusná teplá masáž so zábalom. Zázvor má na naše telo blahodárnyvplyv. Dokáže zahriať, uvoľniť a zároveň nabiť energiou. V kombinácii s vynikajúcou celotelovou relaxačnou masážou so zábalom sa účinky tejto skvelej procedúry ešte viac znásobujú a Vás čaká zážitok, na ktorý budete ešte dlho spomínať. Vvaša pokožka bude krásne jemná, vypnutá a pevná a vy sami budete, zrelaxovaní, prehriati a oddýchnutí a v dobrej nálade. Celá procedúra trvá 60 minút.

Popis 

Zázvorová masáž s teplým zázvorovým olejom Vás milo prekvapí príjemnou, korenistou vôňou s nádychom citrónu a kvetín. Zázvor je tiež vyhláseným účinným pomocníkom proti chrípke a nachladnutiu, pretože obsahuje látky s antibakteriálnymi, protizápalovými, odhlieňujúcimi a detoxikačnými účinkami. Doprajte si túto terapiu častejšie, vráti sa Vám formou príjemnej pohody, zlepšenej pracovnej výkonnosti, krajšej a zdravšej pokožky, úžasného pocitu z masáže, relaxu, zlepšeným trávením a upevnením Vášho zdravia. Opakovaná zázvorová masáž bude povzbudzovať vašu obranyschopnosť a vy sa zasmejete chrípke do tváre, ušetríte za lieky proti kašľu a ešte si pri tom veľmi dobre oddýchnete.

Niečo o zázvore 

Zázvor obyčajný (Zingiberis officinale) je trvácna tropická bylina, ktorá má veľmi dlhú tradíciu. V Číne a Indii sa používa už dlhšie ako 3 000 rokov. Pestuje sa pre dužinaté, hľuzovité korene, ktoré bývajú až 10 cm dlhé. Zázvor obsahuje éterické oleje, zázvorovú silicu a štipľavo ostrú látku zvanú Gingeroly. Používa sa ako korenie, liek a sú z neho vyrábané aj esencie a olej. V oblasti masáží a wellness, sa využíva jeho účinok najmä na prehriatie a prekrvenie pokožky, ďalej potom sa využíva jeho schopnosť odbúravať tuky, pôsobí proti celulitíde a studeným končatinám. Zlepšuje tonus pokožky. V zázvore obsiahnuté silice sú veľmi účinné, hlavná zložka gingerol, ktorý sme už spomínali, nachádzajúca sa špeciálne len v zázvore sa zahriatím a miernym odstátím mení na ešte účinnejší produkt ktorý má vyššiu protizápalovú účinnosť. Tento vás zahreje, rozptýli chlad, uvoľní ubolené svaly chrbta, oživí spomalené trávenie a celkovo zapôsobí veľmi pozitívne na Vaše zdravie.

Indikácie 

Zázvorovú celotelovú teplú masáž odporúčame okrem vyššie uvedeného aj pri doliečovaní zápalových stavov a poškodenia kĺbovej chrupavky napríklad pri kĺbovej (artritickej) forme chronickej boreliózy. Veľmi účinne tlmí aktivitu enzýmov, tzv. metaloproteináz, medzi ktoré patrí aj kolagenáza. Pri zápalovom procese spôsobenom infekciou dochádza k nadmernej aktivácii kolagenázy a následnej degradácii kolagénu - stavebnej jednotky kĺbovej chrupavky. Deštrukcia chrupavky sa prejavuje uvoľnenými kĺbmi, praskaním kĺbov (tzv. vysúšanie kĺbov).

Kontraindikácie 

 • pacienti s poruchov zrážanlivosti krvi
 • pacienti s prekysleným žalúdkom
 • tehotné ženy a dojčiace mamičky
 • pacientov s ochorením srdca (bez odporúčania lekára)
 • pacientov s diabetes melitus - cukrovka (bez odporúčania lekára)

Objednávkový formulár

Toto pole je povinné.
Toto pole je povinné.
Toto pole je povinné.
Toto pole je povinné.
Toto pole je povinné.