Rehabilitácia - zázvorová masáž

Objednávkový formulár

Toto pole je povinné.
Toto pole je povinné.
Toto pole je povinné.
Toto pole je povinné.
Toto pole je povinné.

Rýchly kontakt

Ordinačné hodiny

 • Pondelok: 08:00 - 16:30
 • Utorok: 08:00 - 18:00
 • Streda: 08:00 - 18:00
 • Štvrtok: 08:00 - 18:00
 • Piatok: 08:00 - 16:30
 • Sobota: zatvorené
 • Nedeľa: zatvorené
Image

Zázvorová masáž

je luxusná teplá masáž so zábalom. Zázvor má na naše telo blahodárnyvplyv. Dokáže zahriať, uvoľniť a zároveň nabiť energiou. V kombinácii s vynikajúcou celotelovou relaxačnou masážou so zábalom sa účinky tejto skvelej procedúry ešte viac znásobujú a Vás čaká zážitok, na ktorý budete ešte dlho spomínať. Vvaša pokožka bude krásne jemná, vypnutá a pevná a vy sami budete, zrelaxovaní, prehriati a oddýchnutí a v dobrej nálade. Celá procedúra trvá 60 minút.

Popis 

Zázvorová masáž s teplým zázvorovým olejom Vás milo prekvapí príjemnou, korenistou vôňou s nádychom citrónu a kvetín. Zázvor je tiež vyhláseným účinným pomocníkom proti chrípke a nachladnutiu, pretože obsahuje látky s antibakteriálnymi, protizápalovými, odhlieňujúcimi a detoxikačnými účinkami. Doprajte si túto terapiu častejšie, vráti sa Vám formou príjemnej pohody, zlepšenej pracovnej výkonnosti, krajšej a zdravšej pokožky, úžasného pocitu z masáže, relaxu, zlepšeným trávením a upevnením Vášho zdravia. Opakovaná zázvorová masáž bude povzbudzovať vašu obranyschopnosť a vy sa zasmejete chrípke do tváre, ušetríte za lieky proti kašľu a ešte si pri tom veľmi dobre oddýchnete.

Niečo o zázvore 

Zázvor obyčajný (Zingiberis officinale) je trvácna tropická bylina, ktorá má veľmi dlhú tradíciu. V Číne a Indii sa používa už dlhšie ako 3 000 rokov. Pestuje sa pre dužinaté, hľuzovité korene, ktoré bývajú až 10 cm dlhé. Zázvor obsahuje éterické oleje, zázvorovú silicu a štipľavo ostrú látku zvanú Gingeroly. Používa sa ako korenie, liek a sú z neho vyrábané aj esencie a olej. V oblasti masáží a wellness, sa využíva jeho účinok najmä na prehriatie a prekrvenie pokožky, ďalej potom sa využíva jeho schopnosť odbúravať tuky, pôsobí proti celulitíde a studeným končatinám. Zlepšuje tonus pokožky. V zázvore obsiahnuté silice sú veľmi účinné, hlavná zložka gingerol, ktorý sme už spomínali, nachádzajúca sa špeciálne len v zázvore sa zahriatím a miernym odstátím mení na ešte účinnejší produkt ktorý má vyššiu protizápalovú účinnosť. Tento vás zahreje, rozptýli chlad, uvoľní ubolené svaly chrbta, oživí spomalené trávenie a celkovo zapôsobí veľmi pozitívne na Vaše zdravie.

Indikácie 

Zázvorovú celotelovú teplú masáž odporúčame okrem vyššie uvedeného aj pri doliečovaní zápalových stavov a poškodenia kĺbovej chrupavky napríklad pri kĺbovej (artritickej) forme chronickej boreliózy. Veľmi účinne tlmí aktivitu enzýmov, tzv. metaloproteináz, medzi ktoré patrí aj kolagenáza. Pri zápalovom procese spôsobenom infekciou dochádza k nadmernej aktivácii kolagenázy a následnej degradácii kolagénu - stavebnej jednotky kĺbovej chrupavky. Deštrukcia chrupavky sa prejavuje uvoľnenými kĺbmi, praskaním kĺbov (tzv. vysúšanie kĺbov).

Kontraindikácie 

 • pacienti s poruchov zrážanlivosti krvi
 • pacienti s prekysleným žalúdkom
 • tehotné ženy a dojčiace mamičky
 • pacientov s ochorením srdca (bez odporúčania lekára)
 • pacientov s diabetes melitus - cukrovka (bez odporúčania lekára)

Objednávkový formulár

Toto pole je povinné.
Toto pole je povinné.
Toto pole je povinné.
Toto pole je povinné.
Toto pole je povinné.

TREA plus s.r.o.

Psychologické centrum
Fyziatrické centrum
Chránená dieľňa
Náhradné plnenie
Detská poradňa SCŠPP
Psychológ na dosah
Školiace centrum
Vitamíny, kozmetika, knihy

IČO: 524 11 028
DIČ: 2121027535

Kontaktujte nás

Opýtajte sa nás

Pole je povinné.
Pole je povinné.
Pole je povinné.
Používame Cookies
Súbory cookies používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete po kliknutí na tlačidlo viac informácií.