Masáže

Nič nenahradí ruky šikovného maséra. Každá dobre prevedená masáž prináša predovšetkým úľavu, uvoľnenie, prehriatie, prekrvenie a upokojenie. Pôsobí proti bolesti, uvoľňuje stuhnuté tkanivo, alebo tiež stimuluje ochabnuté svalstvo.

Dozvedieť sa viac

Elektroliečba

Využíva sa na liečbu, diagnostiku a prevenciu. Význam elektroliečby spočíva v tom, že svojimi prostriedkami ovplyvňuje dráždivosť, látkovú premenu v tkanivách alebo priamo funkciu orgánov a celého tela.

Dozvedieť sa viac

Biolifting tváre

Intenzívna masáž pleti pôsobiaca na všetky svaly tváre a tkanivo, ktorá posilňuje krvný obeh. Vďaka tomu sa ošetrená pleť vypína, vyhladzuje, celkovo revitalizuje a viditeľne sa zlepší farba pokožky.

Dozvedieť sa viac

Fototerapia

Moderná terapeutická liečebná metóda s protizápalovým, protibolestivým, protidermatóznym (protiopuchovým) účinkom. Používa sa na rýchlejšiu regeneráciu tkaniva (liečba jaziev, hojenie rán po úraze a po operačnom zákroku).

Dozvedieť sa viac

Termoterapia

Liečebná rehabilitačná metóda, pri ktorej sa teplo alebo chlad aplikujú v rôznej forme na postihnuté tkanivo. Teploterapiou sa tkanivo tela prehrieva prostredníctvom tepelného nosiča, kryoterapiou sa teplo z thaniva odvádza.

Dozvedieť sa viac

Žehlenie tváre

Najmodernejšia omladzujúca a regeneračná terapia, procedúra a liečba vrások, celulitídy a ďalších defektov pleti a pokožky na tele. Galvanické žehlenie je zároveň aj najrýchlejší spôsob, ako dosiahnuť okamžité viditeľné zmeny.

Dozvedieť sa viac