Rehabilitácia

Masáže

Nič nenahradí ruky šikovného maséra. Každá dobre prevedená masáž prináša predovšetkým úľavu, uvoľnenie, prehriatie, prekrvenie a upokojenie. Pôsobí proti bolesti, uvoľňuje stuhnuté tkanivo, alebo tiež stimuluje ochabnuté svalstvo.

Dozvedieť sa viac

Elektroliečba

Využíva sa na liečbu, diagnostiku a prevenciu. Význam elektroliečby spočíva v tom, že svojimi prostriedkami ovplyvňuje dráždivosť, látkovú premenu v tkanivách alebo priamo funkciu orgánov a celého tela.

Dozvedieť sa viac

Biolifting tváre

Intenzívna masáž pleti pôsobiaca na všetky svaly tváre a tkanivo, ktorá posilňuje krvný obeh. Vďaka tomu sa ošetrená pleť vypína, vyhladzuje, celkovo revitalizuje a viditeľne sa zlepší farba pokožky.

Dozvedieť sa viac

Fototerapia

Moderná terapeutická liečebná metóda s protizápalovým, protibolestivým, protidermatóznym (protiopuchovým) účinkom. Používa sa na rýchlejšiu regeneráciu tkaniva (liečba jaziev, hojenie rán po úraze a po operačnom zákroku).

Dozvedieť sa viac

Termoterapia

Liečebná rehabilitačná metóda, pri ktorej sa teplo alebo chlad aplikujú v rôznej forme na postihnuté tkanivo. Teploterapiou sa tkanivo tela prehrieva prostredníctvom tepelného nosiča, kryoterapiou sa teplo z thaniva odvádza.

Dozvedieť sa viac

Žehlenie tváre

Najmodernejšia omladzujúca a regeneračná terapia, procedúra a liečba vrások, celulitídy a ďalších defektov pleti a pokožky na tele. Galvanické žehlenie je zároveň aj najrýchlejší spôsob, ako dosiahnuť okamžité viditeľné zmeny.

Dozvedieť sa viac

TREA plus s.r.o.

Psychologické centrum
Fyziatrické centrum
Chránená dieľňa
Náhradné plnenie
Detská poradňa SCŠPP
Psychológ na dosah
Školiace centrum
Vitamíny, kozmetika, knihy

IČO: 524 11 028
DIČ: 2121027535

Kontaktujte nás

Opýtajte sa nás

Pole je povinné.
Pole je povinné.
Pole je povinné.
Používame Cookies
Súbory cookies používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete po kliknutí na tlačidlo viac informácií.