• Zavolajte nám

  +421 903 575 990
 • TREA plus s.r.o.

  Kadnárova 15, Bratislava
 • Po, Pia

  8:00 -16:30

  Ut, St, Št

  8:00 -18:00

Rehabilitácia - masáže

Objednávkový formulár

Toto pole je povinné.
Toto pole je povinné.
Toto pole je povinné.
Toto pole je povinné.
Toto pole je povinné.

Rýchly kontakt

Ordinačné hodiny

 • Pondelok: 08:00 - 16:30
 • Utorok: 08:00 - 18:00
 • Streda: 08:00 - 18:00
 • Štvrtok: 08:00 - 18:00
 • Piatok: 08:00 - 16:30
 • Sobota: zatvorené
 • Nedeľa: zatvorené
Image

Masáže

Masáž alebo masírovanie je súčasť mechanoterapie; sústava hmatov, ktorými sa mechanicky dráždia periférne nervy, cievy a svaly. Cieľom je zvýšenie funkčnej zdatnosti, odstránenie únavy alebo liečenie. Nič nenahradí ruky šikovného maséra. Každá dobre prevedená masáž prináša predovšetkým úľavu, uvoľnenie, prehriatie, prekrvenie a upokojenie. Masáž pôsobí proti bolesti, uvoľňuje stuhnuté tkanivo, alebo tiež stimuluje ochabnuté svalstvo. Masáž zlepšuje krvný obeh, zväčšuje rozsah pohybu kĺbov, relaxuje telo, a pôsobí proti stresu. Masáž je veľmi príjemná terapia, ktorá si získala obľubu v širokej verejnosti.

Objednávkový formulár

Toto pole je povinné.
Toto pole je povinné.
Toto pole je povinné.
Toto pole je povinné.
Toto pole je povinné.

Masáže - otázky a odpovede

Aké masáže môžem absolvovať?

V našom centre poskytujeme klasickú masáž, reflexnú masáž, masáž chodidiel, zázvorovú masáž, medovú masáž, lymfodrenážnu masáž, masáž lávovými kameňmi a biolifting tváre. Masáže je možné vykonávať len pre niektorú časť tela, alebo ako celo telovú masáž.

Ako často je dobré absolvovať masáž?

Frekvencia absolvovania masáže závisí od želaného cieľa. Ak má masáž poslúžiť len ako relax, alebo prevencia, stačí masáž absolvovať sporadicky. Ak je cieľom masáže zlepšiť zdravotný stav pacienta, je potrebné masáž absolvovať minimálne raz týždenne. Odporúčame však absolvovať masáž aspoň dvakrát týždenne po dobu troch týždňov a potom raz týždenne a neskôr aspoň raz mesačne na udržanie zlepšeného zdravotného stavu. V ťažších prípadoch sa masáž vykonáva každý druhý deň.

Ako dlho trvajú jednotlivé masáže?

Jednotlivé výkony masáží majú rôznu dĺžku. Ich trvanie závisí od konkrétnej masážnej techniky a typu masáže. Niektoré masáže jednej časti tela trvajú zvyčajne 15 - 20 minút, celotelové masáže môžu trvať 60 minú až dve hodiny (napríklad celo telová lymfodrenážna masáž). Bioliftin tváre trvá približne 60 minúť. Trvanie masáže je vždy závislé od stavu tkaniva pacienta a jeho individuálnych potrieb v závislosti od jeho aktuálneho zdravotného stavu, ochorenia, alebo od stanoveného ciela masáže.

Ako sa môžem prihlásiť na masáž?

Na masáž sa môžete prihlásiť vyplnením objednávkového formulára na tejto stránke vľavo, alebo telefonicky, prípadne osobne v našom centre.

TREA plus s.r.o.

Psychologické centrum
Fyziatrické centrum
Chránená dieľňa
Náhradné plnenie
Detská poradňa SCŠPP
Psychológ na dosah
Školiace centrum
Vitamíny, kozmetika, knihy

IČO: 524 11 028
DIČ: 2121027535

Kontaktujte nás

Opýtajte sa nás

Pole je povinné.
Pole je povinné.
Pole je povinné.
Používame Cookies
Súbory cookies používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete po kliknutí na tlačidlo viac informácií.