• Zavolajte nám

  +421 903 575 990
 • TREA plus s.r.o.

  Kadnárova 15, Bratislava
 • Po, Pia

  8:00 -16:30

  Ut, St, Št

  8:00 -18:00

Rehabilitácia - Biolifting tváre Dr. Nona

Objednávkový formulár

Toto pole je povinné.
Toto pole je povinné.
Toto pole je povinné.
Toto pole je povinné.
Toto pole je povinné.

Rýchly kontakt

Ordinačné hodiny

 • Pondelok: 08:00 - 16:30
 • Utorok: 08:00 - 18:00
 • Streda: 08:00 - 18:00
 • Štvrtok: 08:00 - 18:00
 • Piatok: 08:00 - 16:30
 • Sobota: zatvorené
 • Nedeľa: zatvorené
Image

Biolifting tváre Dr. Nona

Biolifting tváre je intenzívna masáž pleti pôsobiaca na všetky svaly tváre a tkanivo, pričom posilňuje krvný obeh. Vďaka tomu sa ošetrená pleť vypína, vyhladzuje, celkovo revitalizuje a viditeľne sa zlepší farba pokožky. Biolifting tváre pôsobí ešte omnoho hlbšie, zľahčí dýchanie kože a pomôže rýchlejšiemu odplavovaniu odpadových látok. Biolifting s prípravkami Dr. Nona je unikátny tým, že obsahuje povestnú archeabaktériu z Mŕtveho mora a používané revitalizačné prírodné prípravky sú tak vstrebateľné do 10 minút.

Objednávkový formulár

Toto pole je povinné.
Toto pole je povinné.
Toto pole je povinné.
Toto pole je povinné.
Toto pole je povinné.

Biolifting tváre - otázky a odpovede

Aké sú účinky bioliftingu?

Tento neinvazívny biolifting má teda regeneračné a tonizujúce vlastnosti, vyhladzuje drobné vrásky a stimuluje výmenné procesy vo všetkých vrstvách pokožky. Pôsobí blahodárne na tvár, rozjasňuje ju, dodáva energiu, vytiahne pokožku a zvýši jej pružnosť. Účinok bioliftingu je okamžitý a ihneď viditeľný. Jeho efekt vydrží niekoľko dní a je nezmývateľný. Biolifting tváre Dr. Nona pôsobí aj aromaterapeuticky. Jemná vôňa prípravkov Dr. Nona príjemne a nežne pohladia aj ostatné zmysli.

Ako sa biolifting aplikuje?

Biolifting začína povrchovým čistením, aplikuje sa maska, následne prebieha dynamizácia,aktivácia,harmonizácia a odstránenie psychických blokov v pokožke, rozprúdenie lymfy, mikromasáž očného okolia pre úľavu a terapiu viečok a očného okolia. Nasleduje revitalizácia balzamom, silné omladzovanie pokožky, penetrácia dekoltu. Biolifting končí záverečným ošetrením pleti aktívnym krémom podľa typu pleti.

Aký biolifting môžem absolvovať?

Môžete si vybrat vypínací, detoxikačný, alebo regeneračný biolifting tváre Dr. Nona podľa aktuálneho stavu Vašej pokožky, alebo Vášho zámeru, či pocitu. Odporúčame túto procedúru opakovať raz za dva až štyri týždne.

Ako sa môžem objednať na biolifting?

Na biolifting tváre sa môžete objednať prostredníctvom objednávkového formulára vľavo na tejto stránke, alebo telefonicky, prípadne osobne v našom centre.

TREA plus s.r.o.

Psychologické centrum
Fyziatrické centrum
Chránená dieľňa
Náhradné plnenie
Detská poradňa SCŠPP
Psychológ na dosah
Školiace centrum
Vitamíny, kozmetika, knihy

IČO: 524 11 028
DIČ: 2121027535

Kontaktujte nás

Opýtajte sa nás

Pole je povinné.
Pole je povinné.
Pole je povinné.
Používame Cookies
Súbory cookies používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete po kliknutí na tlačidlo viac informácií.