• Zavolajte nám

  +421 903 575 990
 • TREA plus s.r.o.

  Kadnárova 15, Bratislava
 • Po, Pia

  8:00 -16:30

  Ut, St, Št

  8:00 -18:00

Klinický psychológ

Rýchly kontakt

Ordinačné hodiny

 • Pondelok: 08:00 - 16:30
 • Utorok: 08:00 - 18:00
 • Streda: 08:00 - 18:00
 • Štvrtok: 08:00 - 18:00
 • Piatok: 08:00 - 16:30
 • Sobota: zatvorené
 • Nedeľa: zatvorené
Image
Je psychológ so špecializáciou v odbore klinická psychológia, ktorá je samostatnou odbornou disciplínou psychológie. Svoju odbornú činnosť vykonáva samostatne a častokrát spolupracuje so psychiatrom, pediatrom a ostatnými medicínskymi odbormi orientovanými na psychosomatické symptómy. Klinický psychológ poskytuje zdravotnú starostlivosť formou individuálnych a skupinových psychologických, psychodiagnostických vyšetrení formou individuálneho, párového a rodinného klinického poradenstva a formou individuálnej, párovej, rodinnej a skupinovej psychoterapie. Klinický psychológ poskytuje svoju odbornú zdravotnú starostlivosť pre deti, dospievajúcich, dospelých bez a pre pacientov s poruchami osobnosti a s psychiatrickou diagnózou.

Klinický psychológ - otázky a odpovede

Aké metódy používa klinický psychológ?

Klinický psychológ používa pozorovanie, rozhovor, štandardizované psychotesty, dotazníky, psychologické škály, projektívne metódy, psychoterapiu, psychologické tréningy a nácviky na zlepšenie pozornosti, pamäti a iných kognitívnych schopností.

Akú psychoterapiu vykonáva klinický psychológ?

Klinický psychológ vykonáva krátkodobú, alebo dlhodobú psychoterapiu individuálne, pre páry, rodinu, alebo v skupine. V našom centre poskytujeme hlbinnú psychodynamicky a psychoanalyticky orientovanú psychoterapiu.

Aké psychotesty vykonáva klinický psychológ?

Klinický psychológ vykonáva psychotesty pre deti, mladistvých a pre dospelých za účelom zistenia intelektu, osobnosti, deficitov pozornosti, pamäti, iných kognitívnych schopností, deficity po úrazoch hlavy, pri organickom poškodení mozgu. Taktiež vykonáva psychotesty pre držiteľov a nositeľov zbraní, pre zamestnancov SBS, zamestnancov špecifických profesií a vydáva psychologické posudky k zbrojným preukazom a iné psychologické správy.

Aké tréningy vykonáva klinický psychológ?

Klinický psychológ vykonáva tréningy pamäti či pozornosti ako napríklad "Happy neuron", autogénny tréning, tréning rozvoja osobnostného rastu a ďalšie.

TREA plus s.r.o.

Psychologické centrum
Fyziatrické centrum
Chránená dieľňa
Náhradné plnenie
Detská poradňa SCŠPP
Psychológ na dosah
Školiace centrum
Vitamíny, kozmetika, knihy

IČO: 524 11 028
DIČ: 2121027535

Kontaktujte nás

Opýtajte sa nás

Pole je povinné.
Pole je povinné.
Pole je povinné.
Používame Cookies
Súbory cookies používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete po kliknutí na tlačidlo viac informácií.