• Zavolajte nám

  +421 903 575 990
 • TREA plus s.r.o.

  Kadnárova 15, Bratislava
 • Po, Pia

  8:00 -16:30

  Ut, St, Št

  8:00 -18:00

Psychologické služby - happy neuron

Objednávkový formulár

Táto položka je povinná.
Táto položka je povinná.
Táto položka je povinná.
Táto položka je povinná.
Táto položka je povinná.

Rýchly kontakt

Ordinačné hodiny

 • Pondelok: 08:00 - 16:30
 • Utorok: 08:00 - 18:00
 • Streda: 08:00 - 18:00
 • Štvrtok: 08:00 - 18:00
 • Piatok: 08:00 - 16:30
 • Sobota: zatvorené
 • Nedeľa: zatvorené
Image

Happy neuron

je tréning na rozvoj kognitívnych schopností, jazyka a exekutívnych funkcií. Tréning Happy neuron je aktívne cvičenie a posilňovanie mozgu a jeho činností, alebo fitness mozgu. Happy neuron je určený pre deti, dospievajúcich, dospelých v produktívnom veku alebo seniorov na zlepšenie pozornosti, pamäti psychomotorického tempa, reakcíí a myslenia. Je tiež veľmi účinný terapeutický nástroj pre detských a dospelých pacientov s poruchami pozornosti a pamäti. Vhodný je pre všetkých s neurologickými poruchami a poruchami s dopadom na centrálnu nervovú sústavu (epilepsia, metabolické poruchy, vývinové poruchy, úrazy hlavy), organické poškodenia mozgu, pozornostné a pamäťové deficity spôsobené stárnutím, alzheimerovou chorobou, stavy po mozgových príhodách ap.

Objednávkový formulár

Táto položka je povinná.
Táto položka je povinná.
Táto položka je povinná.
Táto položka je povinná.
Táto položka je povinná.

Happy neuron - otázky a odpovede

Aké sú benefity tréningu Happy neuron?

Tréning Happy neuron, efektívne zlepšuje koncentráciu pozornosti , dĺžku a rozsah pozornosti, významne zlepšuje pamäťové schopnosti, a jej presnosť, zlepšuje tempo myslenia, eliminuje pozornostné a pamäťové deficity po úrazoch hlavy, ochoreniach mozgu, operáciách hlavy, vývinových poruchách, v procese stárnutia, pri dlhodobom výkone jedného (rovnakého) povolania. Fitness mozgu posilňuje všetky oblasti a činnosti mozgového tkaniva.

Ktoré funkcie mozgu sa precvičujú?

Pravidelný tréning Happy neuron významne zlepšuje a posilňuje exekutívne funkcie (riešenie problémov, logické myslenie), Sluchovu pamäť, Vizuálnu (zrakovú) pamäť, priestorovú pamäť, orientáciu v priestore,vizuálnu pozornosť, koncentráciu pozornosti, reakčný čas a psychomotorické tempo a eliminuje chybné úkony v procese mozgových činností.

Ako prebieha tréning Happy neuron?

Tréning Happy neuron sa vykonáva na základe vstupného vyšetrenia Kognitívnych (poznávacích) deficitov, pozornosti, pamäti atď. Nasleduje zácvik samotného tréningu Happy neuron na PC. Ďalšie tréningy sa vykonávajú na diaľku v pohodlí Vášho domova, alebo na pracovisku. Ťažisko tréningu Happy neuron je na domácej práci ktorá prebieha online na počítači alebo inom zariadení s pripojením na internet. Súčasťou tréningu sú pravidelné stretnutia so skúseným psychológom, ktorý tréning vedie a pravidelne prispôsobuje potrebám a pokrokom dieťaťa, alebo dospelej osoby.

Ako sa môžem prihlásiť na tréning Happy neuron?

Na tréning Happy neuron sa môžete prihlásiť vyplnením objednávkového formulára na tejto stránke vľavo, alebo telefonicky, prípadne osobne v našom centre.

TREA plus s.r.o.

Psychologické centrum
Fyziatrické centrum
Chránená dieľňa
Náhradné plnenie
Detská poradňa SCŠPP
Psychológ na dosah
Školiace centrum
Vitamíny, kozmetika, knihy

IČO: 524 11 028
DIČ: 2121027535

Kontaktujte nás

Opýtajte sa nás

Pole je povinné.
Pole je povinné.
Pole je povinné.
Používame Cookies
Súbory cookies používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete po kliknutí na tlačidlo viac informácií.