• Zavolajte nám

  +421 903 575 990
 • TREA plus s.r.o.

  Kadnárova 15, Bratislava
 • Po, Pia

  8:00 -16:30

  Ut, St, Št

  8:00 -18:00

Psychologické služby - asertivita

Objednávkový formulár

Táto položka je povinná.
Táto položka je povinná.
Táto položka je povinná.
Táto položka je povinná.
Táto položka je povinná.

Rýchly kontakt

Ordinačné hodiny

 • Pondelok: 08:00 - 16:30
 • Utorok: 08:00 - 18:00
 • Streda: 08:00 - 18:00
 • Štvrtok: 08:00 - 18:00
 • Piatok: 08:00 - 16:30
 • Sobota: zatvorené
 • Nedeľa: zatvorené
Image

Asertivita

(asertívna komunikácia, asertívne zručnosti)


Tréning asertivity je praktický nácvik asertívnej formy komunikácie a praktických zručností zameraný na adekvátne a otvorené vyjadrovanie svojich myšlienok, potrieb, názorov, postojov a pocitov v každodenných stresových situáciách. Používanie asertívneho spôsobu vyjadrovania v bežnom súkromnom, alebo profesionálnom živote je forma komunikácie ako sa aktívne a neagresívne vyjadrovať asertívnym spôsobom bez vnucovania, alebo podľahnutia vnucovaných názorov od iných osôb. Tréning asertivity umožní naučiť sa akceptovateľným a efektívnym spôsobom vyjadrovať svoje pocity, názory a potreby v interakcii s inými ľuďmi, vyjadriť kritiku bez ponižovania a manipulácie, Vyjadriť súhlas, alebo nesúhlas pokojným a nekonfliktným spôsobom. Tréning asertivity umožní naučiť sa rešpektovať vlastné práva a práva ostatných, žiť slobodne a rešpektovať slobodu ostatných, dosahovať svoje práva a potreby pokojným a úprimným spôsobom bez vynucovania si svojich práv násilím a s cieľom dosiahnutia vzájomnej spokojnosti.pokoj a harmóniu organizmu, prispieva k efektívnemu spôsobu telesného a duševného oddychu.

Objednávkový formulár

Táto položka je povinná.
Táto položka je povinná.
Táto položka je povinná.
Táto položka je povinná.
Táto položka je povinná.

Asertivita - otázky a odpovede

Aké sú benefity tréningu asertivity?

Tréning asertivity zlepšuje asertívne komunikačné zručnosti, princípy efektívnej komunikácie, aktívne načúvanie, asertívne správanie sa v situáciách súkromného, alebo profesionálneho života,reakcie na kritiku, dosahovanie vlastných záujmov, potrieb, žiadostí efektívnou a nenásilnou formou. Tréning asertivity Vás naučí efetkívne reklamovať službu, alebo tovar, presvedčivo komunikovať s podriadením, so zamestnancom, s klientom.

Kto vedie tréning asertivity?

Tréning asertivity je vedený skúseným psychológom, ktorý sa venuje individuálnemu frekventantovi, alebo celej skupine frekventantov v našom centre, alebo na Vašom pracovisku. Skupinu môže tvoriť až 16 frekventantov, ktorí na seba vzájomne interagujú a nacvičujú si rôzne situácie, spôsoby asertívnych techník, zručností, komunikácie a správania.

Ako prebieha tréning asertivity?

Tréning asertivity sa vykonáva individuálne, alebo v skupinách, a to úvodom do problematiky, teórie asertivity, vysvetlením asertívnych práv, asertívneho správania a praktickým nácvikom asertívnych zručností zážitkovou formou.

Ako sa môžem prihlásiť na tréning asertivity?

Na tréning asertivity sa môžete prihlásiť vyplnením objednávkového formulára na tejto stránke vľavo, alebo telefonicky, prípadne osobne v našom centre.

TREA plus s.r.o.

Psychologické centrum
Fyziatrické centrum
Chránená dieľňa
Náhradné plnenie
Detská poradňa SCŠPP
Psychológ na dosah
Školiace centrum
Vitamíny, kozmetika, knihy

IČO: 524 11 028
DIČ: 2121027535

Kontaktujte nás

Opýtajte sa nás

Pole je povinné.
Pole je povinné.
Pole je povinné.
Používame Cookies
Súbory cookies používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete po kliknutí na tlačidlo viac informácií.