• Zavolajte nám

  +421 903 575 990
 • TREA plus s.r.o.

  Kadnárova 15, Bratislava
 • Po, Pia

  8:00 -16:30

  Ut, St, Št

  8:00 -18:00

fyzioterapia

Rýchly kontakt

Ordinačné hodiny

 • Pondelok: 08:00 - 16:30
 • Utorok: 08:00 - 18:00
 • Streda: 08:00 - 18:00
 • Štvrtok: 08:00 - 18:00
 • Piatok: 08:00 - 16:30
 • Sobota: zatvorené
 • Nedeľa: zatvorené
Image

Fyzioterapia

je medicínsky odbor, označovaný aj skratkou FBLR. Zahŕňa diagnostiku funkčných porúch a rozsahu pohyblivosti, terapiu a prevenciu porúch pohybového aparátu človeka. Je súčasťou rehabilitácie. Úlohou fyzioterapie je udržanie funkčnosti pohybového aparátu, jeho podpore, alebo obnove, či spomalenie progresu ochorenia, úrazu, operácie, či vrodenej chyby. Taktiež pomáha pri eliminácii bolesti, alebo aspoň jej zmiernení. Fyzioterapia zlepšuje prekrvenie, reguluje správne svalové napätie, a zlepšuje trofiku svalstva. Na dosiahnutie svojich cieľov používa v terapii špecifické manuálne postupy, techniky, metodiky a fyzikálnu terapiu. Fyzioterapia používa rôzne formy masáže, mäkké techniky, elektroliečbu, fototerapiu, termoterapiu a iné.

Fyzioterapia - otázky a odpovede

Akú fototerapiu a termoterapiu môžem abslovovať?

Fototerapiu vykonávame prostredníctvom hĺbkových a povrchových biolamp proti bolesti, na zlepšenie prekrvenia a výživy tkaniva a na urýchlenie chojenia rán a jčerstvých jaziev. Termoterapiu poskytujeme formou teploterapie, kryoterapie, a karlovarských rašelinových zábalov Termoterapia odstraňuje bolesť, prekrvuje, uvoľňuje tkanivo a zlepšuje pohyblivosť postihnutého segmentu.

Akú elektroliečbu môžem absolvovať?

V rámci elektroliečebných procedúr poskytujeme v našom centre rehabilitačný ultrazvuk, súbor rôzne tvarovaných elektroliečebných prúdov ako napríklad diadinamické prúdy, interferenčné prúdy, rehabilitačný laser. Terapie pôsobia proti bolesti, zápalu, na stimuláciu tkaniva, zlepšeniu pohybu, proti výrastkom, urýchľujú proces rekonvalescencie ap.

Aké ďalšie terapie môžem absolvovať?

V našom centre môžete absolvovať napríklad vypínací, regeneračný, alebo relaxačný biolifting tváre a galvanické žehlenie tváre a pokožky tela, ktoré pôsobia omladzujúco, vyhľadzujú vrásky, rozjasňujú pleť, vyživujú pokožku a jej hlbšie štruktúry a celkovo zlepšujú jej metabolizmus, vitalitu, vzhľad, tonus a kvalitu.

TREA plus s.r.o.

Psychologické centrum
Fyziatrické centrum
Chránená dieľňa
Náhradné plnenie
Detská poradňa SCŠPP
Psychológ na dosah
Školiace centrum
Vitamíny, kozmetika, knihy

IČO: 524 11 028
DIČ: 2121027535

Kontaktujte nás

Opýtajte sa nás

Pole je povinné.
Pole je povinné.
Pole je povinné.
Používame Cookies
Súbory cookies používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete po kliknutí na tlačidlo viac informácií.