Eshop TREA

Krém proti celulitíde Dr. Nona

38,10 €
Zľava
Krém proti celulitíde značky Dr. Nona je zložený z veľmi účinných ingrediencií, ktoré bránia vzniku celulitídy a podporujú zdravú a hladkú pokožku tela.

Krém proti celulitíde značky Dr. Nona je zložený z veľmi účinných ingrediencií, ktoré bránia vzniku celulitídy a podporujú zdravú a hladkú pokožku tela.

Celulitída je problémom najmä žien. Vzniká nedostatočným prúdením lymfy, ktorá sa nachádza tesne pod pokožkou. Účinne sa jej dá zabrániť používaním Halo Anti-celulitídneho krému. Ten obsahuje unikátne zložky, ako sója, kofeín, karnitín, skvalen a aminokyseliny, o ktorých je dokázané, že zabraňujú vzniku celulitídy. Pomáhajú odstraňovať jej prejavy na rôznych častiach tela, a to najmä na stehnách, na zadku, na pažiach a na bruchu. Náš inovatívny korekčný krém navracia pokožke prirodzené schopnosti, ktoré boli časom poškodené voľnými radikálmi, toxínmi životného prostredia a vekovými faktormi. Vyhladzuje a pomáha pokožke získať späť pružnosť a pevnosť.

Krém proti celulitíde Dr. Nona vráti pokožke elasticitu, znižuje výskyt tzv. „pomarančovej“ pokožky a bráni zadržiavaniu vody v tele.
Krém obsahuje kofeín, ktorý v súčinnosti s ostatnými zložkami, podporuje mikrocirkuláciu lymfy a krvi pokožky, odvodňuje telo a stimuluje metabolizmus tukov v bunkách.

Účinné zložky:
Halo Komplex, sójové izoflavonoidy, kofeín, karnitín, mangové maslo, arganový olej a iné.
NEOBSAHUJE PARABÉNY!

Použitie:
Naniesť tenkú vrstvu krému na pokožku krúživými pohybmi dva krát denne, ráno a večer.

Objem: 120 mlTREA plus s.r.o.

Psychologické centrum
Fyziatrické centrum
Chránená dieľňa
Náhradné plnenie
Detská poradňa SCŠPP
Psychológ na dosah
Školiace centrum
Vitamíny, kozmetika, knihy

IČO: 524 11 028
DIČ: 2121027535

Kontaktujte nás

Opýtajte sa nás

Pole je povinné.
Pole je povinné.
Pole je povinné.
Používame Cookies
Súbory cookies používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete po kliknutí na tlačidlo viac informácií.