Eshop TREA


Vydavateľstvo Tobiáš
Knihy a pracovné zošity pre odbornú verejnosť a deti s poruchami učenia a reči.

Vidavateľstvo Tobiáš je nakladateľstvo s dvadsaťročnými skúsenosťami v publikačnej činnosti zamerané predovšetkým na učebnice pre základné školy. Ako jedno z mála v Českej republike sa sústavne zaoberá publikáciami pre deti so špecifickými poruchami učenia (SPU).

Nakladateľstvo vychádza v ústrety učiteľom, ktorí sú presvedčení, že zlepšenie školských výkonov neprinášajú automaticky nové organizačné školské opatrenia, ale vyžaduje skôr zvýšenie kvality vyučovania. Podporuje učiteľov, ktorí sa zamýšľajú nad variabilitou učebných metód a najmä nad tým, nakoľko žiaci porozumeli nadobudnutým vedomostiam, teda ako zmysluplne a stabilne sú ich informácie integrované do systému predchádzajúcich poznatkov.

Nakladateľstvo ponúka učebnice, ktoré uľahčujú realizáciu didaktických požiadaviek na vnútornú diferenciáciu a individualizáciu vyučovania, učebnice rešpektujúce rozdiely v nadaní a v učebných predpokladoch žiakov.

 

TREA plus s.r.o.

Psychologické centrum
Fyziatrické centrum
Chránená dieľňa
Náhradné plnenie
Detská poradňa SCŠPP
Psychológ na dosah
Školiace centrum
Vitamíny, kozmetika, knihy

IČO: 524 11 028
DIČ: 2121027535

Kontaktujte nás

Opýtajte sa nás

Pole je povinné.
Pole je povinné.
Pole je povinné.
Používame Cookies
Súbory cookies používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete po kliknutí na tlačidlo viac informácií.